European Champions League Women
DRAW | |||||
FINALS | |||||
2 : 3 | 23.04.2024 | 1930 | Etival ASRTT (FRA) | vs | KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg (POL) |
3 : 1 | 26.04.2024 | 1920 | KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg (POL) | vs | Etival ASRTT (FRA) |
SEMI-FINALS | |||||
0 : 3 | 29.02.2024 | 2015 | Linz AG Froschberg (AUT) | vs | KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg (POL) |
3 : 2 | 02.03.2024 | 1800 | KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg (POL) | vs | Linz AG Froschberg (AUT) |
1 : 3 | 27.03.2024 | 1815 | SKST Plus Hodonin (CZE) | vs | Etival ASRTT (FRA) |
2 : 3 | 29.03.2024 | 1930 | Etival ASRTT (FRA) | vs | SKST Plus Hodonin (CZE) |
QUARTER-FINALS | |||||
3 : 2 | 31.01.2024 | 1830 | ASD Quattro Mori (ITA) | vs | KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg (POL) |
3 : 2 | 02.02.2024 | 1800 | KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg (POL) | vs | ASD Quattro Mori (ITA) |
2 : 1 | golden | match | KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg (POL) | vs | ASD Quattro Mori (ITA) |
3 : 1 | 31.01.2024 | 1900 | Linz AG Froschberg (AUT) | vs | ST Quentin (FRA) |
3 : 1 | 04.02.2024 | 1600 | ST Quentin (FRA) | vs | Linz AG Froschberg (AUT) |
1 : 2 | golden | match | ST Quentin (FRA) | vs | Linz AG Froschberg (AUT) |
2 : 3 | 31.01.2024 | 1830 | TTC Novi Sad (SRB) | vs | Etival ASRTT (FRA) |
3 : 1 | 02.02.2024 | 1930 | Etival ASRTT (FRA) | vs | TTC Novi Sad (SRB) |
1 : 3 | 31.01.2024 | 1800 | SKST Plus Hodonin (CZE) | vs | Metz TT (FRA) |
1 : 3 | 03.02.2024 | 1930 | Metz TT (FRA) | vs | SKST Plus Hodonin (CZE) |
0 : 2 | golden | match | Metz TT (FRA) | vs | SKST Plus Hodonin (CZE) |
GROUP STAGE
STAGE 2 | |||||
GROUP A | |||||
3 : 0 | 11.10.2023 | 18:00 | KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg (POL) | vs | TT Joué les Tours (FRA) |
3 : 1 | 14.10.2023 | 19:00 | KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg (POL) | vs | TTC Novi Sad (SRB) |
2 : 3 | 21.11.2023 | 19.30 | TT Joué les Tours (FRA) | vs | TTC Novi Sad (SRB) |
0 : 3 | 23.11.2023 | 19:30 | TT Joué les Tours (FRA) | vs | KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg (POL) |
0 : 3 | 25.11.2023 | 18:00 | TTC Novi Sad (SRB) | vs | KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg (POL) |
3 : 1 | 04.12.2023 | 18:00 | TTC Novi Sad (SRB) | vs | TT Joué les Tours (FRA) |
GROUP B | |||||
2 : 3 | 24.10.2023 | 18:00 | UCAM Cartagena (ESP) | vs | SKST Plus Hodonin (CZE) |
0 : 3 | 26.10.2023 | 18:00 | UCAM Cartagena (ESP) | vs | TT Saint Quentin (FRA) |
3 : 1 | 21.11.2023 | 18:00 | SKST Plus Hodonin (CZE) | vs | UCAM Cartagena (ESP) |
0 : 3 | 23.11.2023 | 18:00 | SKST Plus Hodonin (CZE) | vs | TT Saint Quentin (FRA) |
2 : 3 | 28.11.2023 | 19:30 | TT Saint Quentin (FRA) | vs | UCAM Cartagena (ESP) |
3 : 2 | 21.12.2023 | 19:30 | TT Saint Quentin (FRA) | vs | SKST Plus Hodonin (CZE) |
GROUP C | |||||
2 : 3 | 23.10.2023 | 19:00 | Linz AG Froschberg (AUT) | vs | ACL Grand Quevilly (FRA) |
0 : 3 | 05.11.2023 | 16:00 | Linz AG Froschberg (AUT) | vs | Etival ASRTT (FRA) |
1 : 3 | 21.11.2023 | 19:30 | ALCL TT Grand-Quevilly | vs | Linz AG Froschberg (AUT) |
0 : 3 | 26.11.2023 | 17:00 | ALCL TT Grand-Quevilly | vs | Etival ASRTT (FRA) |
1 : 3 | 07.12.2023 | 19:30 | Etival ASRTT (FRA) | vs | Linz AG Froschberg (AUT) |
1 : 3 | 14.12.2023 | 19:30 | Etival ASRTT (FRA) | vs | ALCL TT Grand-Quevilly |
GROUP D | |||||
3 : 1 | 26.10.2023 | 19:30 | Metz TT (FRA) | vs | SH-ITB Budaörsi Sport Club (HUN) |
3 : 0 | 27.10.2023 | 19:30 | Metz TT (FRA) | vs | ASD Quattro Mori (ITA) |
1 : 3 | 19.11.2023 | 18:00 | SH-ITB Budaörsi Sport Club (HUN) | vs | ASD Quattro Mori (ITA) |
1 : 3 | 23.11.2023 | 18:00 | SH-ITB Budaörsi Sport Club (HUN) | vs | Metz TT (FRA) |
1 : 3 | 29.11.2023 | 19:00 | ASD Quattro Mori (ITA) | vs | Metz TT (FRA) |
3 : 2 | 05.12.2023 | 18:30 | ASD Quattro Mori (ITA) | vs | SH-ITB Budaörsi Sport Club (HUN) |
STAGE 1
GROUP A | ||||||
2 : 3 | 21.9.2023 | 16:00 | Panathinaikos A.C. (GRE) | vs | Girbau-Vic TT (ESP) | |
3 : 0 | 21.9.2023 | 19:00 | ALCL TT Grand-Quevilly (FRA) | vs | MIRÓ Ganxets Reus (ESP) | |
3 : 2 | 22.9.2023 | 09:00 | SKST Plus Hodonin (CZE) | vs | MIRÓ Ganxets Reus (ESP) | |
3 : 2 | 22.9.2023 | 12:00 | ALCL TT Grand-Quevilly (FRA) | vs | Girbau-Vic TT (ESP) | |
3 : 1 | 22.9.2023 | 16:00 | SKST Plus Hodonin (CZE) | vs | Panathinaikos A.C. (GRE) | |
3 : 2 | 22.9.2023 | 19:00 | Girbau-Vic TT (ESP) | vs | MIRÓ Ganxets Reus (ESP) | |
3 : 1 | 23.9.2023 | 09:00 | SKST Plus Hodonin (CZE) | vs | ALCL TT Grand-Quevilly (FRA) | |
3 : 1 | 23.9.2023 | 12:00 | Panathinaikos A.C. (GRE) | vs | MIRÓ Ganxets Reus (ESP) | |
3 : 1 | 23.9.2023 | 16:00 | SKST Plus Hodonin (CZE) | vs | Girbau-Vic TT (ESP) | |
3 : 0 | 23.9.2023 | 20:00 | ALCL TT Grand-Quevilly (FRA) | vs | Panathinaikos A.C. (GRE) | |
GROUP B | ||||||
2 : 3 | 21.9.2023 | 18:00 | TT Moravsky Krumlov (CZE) | vs | HB Ostrov z.s. (CZE) | |
1 : 3 | 22.9.2023 | 10:00 | Tecnigen Linares (ESP) | vs | TT Joué les Tours (FRA) | |
3 : 0 | 22.9.2023 | 14:00 | SH-ITB Budaörsi Sport Club (HUN) | vs | HB Ostrov z.s. (CZE) | |
2 : 3 | 22.9.2023 | 18:00 | TT Moravsky Krumlov (CZE) | vs | TT Joué les Tours (FRA) | |
3 : 1 | 23.9.2023 | 10:00 | SH-ITB Budaörsi Sport Club (HUN) | vs | Tecnigen Linares (ESP) | |
3 : 0 | 23.9.2023 | 14:00 | TT Joué les Tours (FRA) | vs | HB Ostrov z.s. (CZE) | |
3 : 1 | 24.9.2023 | 10:00 | Tecnigen Linares (ESP) | vs | HB Ostrov z.s. (CZE) | |
3 : 0 | 23.9.2023 | 18:00 | SH-ITB Budaörsi Sport Club (HUN) | vs | TT Moravsky Krumlov (CZE) | |
2 : 3 | 24.9.2023 | 14:00 | SH-ITB Budaörsi Sport Club (HUN) | vs | TT Joué les Tours (FRA) | |
2 : 3 | 24.9.2023 | 18:00 | TT Moravsky Krumlov (CZE) | vs | Tecnigen Linares (ESP) |