|
|
|
DRAW |
|
|
|
|
|
|
FINALS |
|
|
|
0 : 3 |
25.04.2024 |
1940 |
Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki (POL) |
vs |
KS Dekorglass Dzialdowo (POL) |
|
3 : 0 |
27.04.2024 |
1700 |
KS Dekorglass Dzialdowo (POL) |
vs |
Dartom Bogoria (POL) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SEMI-FINALS |
|
|
|
0 : 3 |
27.03.2024 |
1930 |
AS Pontoise Cergy (FRA) |
vs |
Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki (POL) |
|
3 : 0 |
29.03.2024 |
1800 |
Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki (POL) |
vs |
AS Pontoise Cergy (FRA) |
|
1 : 3 |
28.02.2024 |
1800 |
SPG Felbermayr Wels (AUT) |
vs |
KS Dekorglass Dzialdowo (POL) |
|
3 : 1 |
02.03.2024 |
1700 |
KS Dekorglass Dzialdowo (POL) |
vs |
SPG Felbermayr Wels (AUT) |
|
|
|
|
QUARTER-FINALS |
|
|
|
3 : 2 |
31.01.2024 |
1700 |
Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz (POL) |
vs |
Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki (POL) |
|
3 : 0 |
08.02.2024 |
1830 |
Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki (POL) |
vs |
Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz (POL) |
|
1 : 3 |
29.01.2024 |
1700 |
KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniow (POL) |
vs |
AS Pontoise Cergy (FRA) |
|
3 : 2 |
31.01.2024 |
1930 |
AS Pontoise Cergy (FRA) |
vs |
KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniow (POL) |
|
2 : 3 |
28.01.2024 |
1800 |
TTC Sokah Hoboken (BEL) |
vs |
SPG Felbermayr Wels (AUT) |
|
3 : 2 |
30.01.2024 |
1800 |
SPG Felbermayr Wels (AUT) |
vs |
TTC Sokah Hoboken (BEL) |
|
3 : 0 |
31.01.2024 |
1800 |
SF SKK El Nino Praha (CZE) |
vs |
KS Dekorglass Dzialdowo (POL) |
|
3 : 1 |
03.02.2024 |
1700 |
KS Dekorglass Dzialdowo (POL) |
vs |
SF SKK El Nino Praha (CZE) |
|
2 : 1 |
golden |
match |
KS Dekorglass Dzialdowo (POL) |
vs |
SF SKK El Nino Praha (CZE) |
|
|
|
|
ROUND OF 16 |
|
|
|
1 : 3 |
12.11.2023 |
16:00 |
TTC Ostrava 2016 (CZE) |
vs |
Global Pharma Orlicz (POL) |
|
3 : 1 |
18.11.2023 |
18:00 |
Global Pharma Orlicz (POL) |
vs |
TTC Ostrava 2016 (CZE) |
|
0 : 3 |
08.11.2023 |
20:00 |
C.E.R Robin Hat Prisco L´Escala (ESP) |
vs |
Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz (POL) |
|
3 : 0 |
19.11.2023 |
15:00 |
Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz (POL) |
vs |
C.E.R Robin Hat Prisco L´Escala (ESP) |
|
3 : 2 |
13.11.2023 |
18:00 |
SF SKK El Nino Praha (CZE) |
vs |
Roskilde Bordtennis BTK 61 (DEN) |
|
2 : 3 |
16.11.2023 |
19:30 |
Roskilde Bordtennis BTK 61 (DEN) |
vs |
SF SKK El Nino Praha (CZE) |
|
2 : 3 |
14.11.2023 |
19:00 |
ASV Grünwettersbach |
vs |
TTC Sokah Hoboken |
|
3 : 0 |
15.11.2023 |
19:00 |
TTC Sokah Hoboken |
vs |
ASV Grünwettersbach |
|
|
|
|
STAGE 2 |
|
|
|
|
|
|
GROUP A |
|
|
|
0 : 3 |
21.10.2023 |
10:00 |
PTE PEAC Kalo-Meh (HUN) |
vs |
Global Pharma Orlicz (POL) |
|
1 : 3 |
21.10.2023 |
13:30 |
Top Spin Messina EUCI (ITA) |
vs |
ASV Grünwettersbach (GER) |
|
3 : 0 |
21.10.2023 |
18:30 |
Global Pharma Orlicz (POL) |
vs |
Top Spin Messina EUCI (ITA) |
|
2 : 3 |
22.10.2023 |
10:00 |
ASV Grünwettersbach (GER) |
vs |
PTE PEAC Kalo-Meh (HUN) |
|
1 : 3 |
22.10.2023 |
15:00 |
Top Spin Messina EUCI (ITA) |
vs |
PTE PEAC Kalo-Meh (HUN) |
|
3 : 2 |
22.10.2023 |
18.30 |
ASV Grünwettersbach (GER) |
vs |
Global Pharma Orlicz (POL) |
|
|
|
|
GROUP B |
|
|
|
3 : 2 |
18.10.2023 |
10:00 |
C.E.R Robin Hat Prisco L´Escala (ESP) |
vs |
STK Libertas Marinkolor (CRO) |
|
0 : 3 |
18.10.2023 |
15:30 |
CTT les Borges (ESP) |
vs |
Sokah Hoboken (BEL) |
|
2 : 3 |
18.10.2023 |
19:30 |
C.E.R Robin Hat Prisco L´Escala (ESP) |
vs |
CTT les Borges (ESP) |
|
3 : 1 |
19.10.2023 |
10:00 |
Sokah Hoboken (BEL) |
vs |
STK Libertas Marinkolor (CRO) |
|
3 : 2 |
19.10.2023 |
17:00 |
STK Libertas Marinkolor (CRO) |
vs |
CTT les Borges (ESP) |
|
0 : 3 |
19.10.2023 |
20:00 |
C.E.R Robin Hat Prisco L´Escala (ESP) |
vs |
Sokah Hoboken (BEL) |
|
|
|
|
GROUP C |
|
|
|
2 : 3 |
20.10.2023 |
12:00 |
De Boer Taverzo (NED |
vs |
SF SKK El Nino Praha (CZE) |
|
3 : 1 |
20.10.2023 |
17:00 |
Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz (POL) |
vs |
CSS-SZAK ODORHEIU SECUIESC (ROU) |
|
0 : 3 |
21.10.2023 |
12:00 |
SF SKK El Nino Praha (CZE) |
vs |
Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz (POL) |
|
2 : 3 |
21.10.2023 |
17:00 |
De Boer Taverzo (NED |
vs |
CSS-SZAK ODORHEIU SECUIESC (ROU) |
|
3 : 0 |
22.10.2023 |
12:00 |
SF SKK El Nino Praha (CZE) |
vs |
CSS-SZAK ODORHEIU SECUIESC (ROU) |
|
0 : 3 |
22.10.2023 |
17:00 |
De Boer Taverzo (NED |
vs |
Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz (POL) |
|
|
|
|
GROUP D |
|
|
|
2 : 3 |
17.10.2023 |
18:30 |
Roskilde Bordtennis BTK 61 (DEN) |
vs |
UTTC Panaceo Stockerau (AUT) |
|
3 : 1 |
17.10.2023 |
18:30 |
TTC Ostrava 2016 (CZE) |
vs |
Real Club Cajasur Priego (ESP) |
|
1 : 3 |
18.10.2023 |
11:00 |
Real Club Cajasur Priego (ESP) |
vs |
Roskilde Bordtennis BTK 61 (DEN) |
|
1 : 3 |
18.10.2023 |
11:00 |
UTTC Panaceo Stockerau (AUT) |
vs |
TTC Ostrava 2016 (CZE) |
|
1 : 3 |
18.10.2023 |
18.30 |
TTC Ostrava 2016 (CZE) |
vs |
Roskilde Bordtennis BTK 61 (DEN) |
|
3 : 0 |
18.10.2023 |
18:30 |
Real Club Cajasur Priego (ESP) |
vs |
UTTC Panaceo Stockerau (AUT) |
|