European Championships Team Qualification

Hungary
1 : 3
Belarus
SZUDI Adam : PLATONOV Pavel
11:6 11:6 8:11 11:4
MAJOROS Bence : Vladimir SAMSONOV
5:11 10:12 6:11
Tamas LAKATOS : KHANIN Aliaksandr
10:12 5:11 11:5 11:9 10:12
SZUDI Adam : Vladimir SAMSONOV
4:11 5:11 11:8 12:10 5:11
Russia
3 : 0
Serbia
Aleksandr SHIBAEV : LUPULESKU Lorencio
11:7 11:5 11:5
LAKEEV Vasili : CREPULJA Bojan
11:3 10:12 11:8 12:10
PAYKOV Michael : KATIĆ Ivor
12:10 11:9 9:11 11:8
Czech Republic
2 : 3
Poland
JANCARIK Lubomir : Jakub DYJAS
11:13 8:11 9:11
POLANSKY Tomas : WANG Zeng Yi
6:11 4:11 11:4 9:11
Dmitrij PROKOPCOV : Daniel GORAK
11:3 11:9 11:1
JANCARIK Lubomir : WANG Zeng Yi
11:9 11:7 12:10
POLANSKY Tomas : Jakub DYJAS
3:11 8:11 11:7 11:13
England
1 : 3
Slovakia
DRINKHALL Paul : Lubomir PISTEJ
11:8 7:11 6:11 4:11
Liam PITCHFORD : Yang WANG
11:5 7:11 7:11 11:7 11:8
WALKER Sam : SEREDA Peter
7:11 11:9 13:15 10:12
DRINKHALL Paul : Yang WANG
8:11 8:11 4:11
Poland
3 : 0
Czech Republic
WANG Zengyi : KONECNY Tomas
9:11 11:6 11:9 11:8
Jakub DYJAS : JANCARIK Lubomir
11:9 12:10 11:5
FLORAS Robert : Dmitrij PROKOPCOV
7:11 11:8 14:12 13:11
Belarus
2 : 3
Hungary
Vladimir SAMSONOV : SZUDI Adam
11:6 11:7 11:3
PLATONOV Pavel : Krisztina NAGY
14:12 10:12 11:5 11:2
KHANIN Aliaksandr : ESCEKI Nandor
13:11 10:12 12:14 6:11
SHAMRUK Gleb : Krisztina NAGY
11:13 10:12 11:8 7:11
PLATONOV Pavel : SZUDI Adam
11:8 11:7 6:11 11:13 3:11
Slovakia
2 : 3
England
Lubomir PISTEJ : Liam PITCHFORD
4:11 11:9 11:5 4:11 9:11
SEREDA Peter : DRINKHALL Paul
5:11 9:11 11:8 12:10 12:10
Yang WANG : WALKER Sam
11:7 11:4 12:10
Lubomir PISTEJ : MCBEATH David
9:11 9:11 11:8 8:11
Bai HE : Liam PITCHFORD
9:11 9:11 11:13
Serbia
2 : 3
Russia
CREPULJA Bojan : BUROV Vyacheslav
11:2 12:10 11:8
KATIC Ivor : Grigory VLASOV
2:11 4:11 5:11
RADONJIC Vladimir : ISMAILOV Sadi
11:13 2:11 8:11
CREPULJA Bojan : Grigory VLASOV
11:6 12:10 9:11 2:11 11:4
LUPULESCU Lorenzio : BUROV Vyachesla
6:11 8:11 10:12
Ukraine
2 : 3
Italy
KOU Lei : STOYANOV Niagol
11:6 9:11 9:11 11:5 11:6
Viktor YEFIMOV : Mihai BOBOCICA
8:11 8:11 8:11
ZHMUDENKO Yaroslav : RECH DALDOSSO Marco
7:11 11:3 11:8 15:13
LEI Kou : Mihai BOBOCICA
9:11 7:11 14:12 11:8 7:11
Viktor YEFIMOV : Niagol STOYANOV
7:11 12:10 9:11 11:9 3:11
Italy
2 : 3
Ukraine
Mihai BOBOCICA : ZMHDENKO Yaroslav
15:13 11:9 11:8
Niagol STOYANOV : Lei KOU
11:6 11:13 11:7 11:6
RECH DALDOSSO Marco : PRYSCHEPA Ievgen
6:11 6:11 12:10 6:11
Mihai BOBOCICA : EFIMOV Viktor
6:11 7:11 3:11
Niagol STOYANOV : ZHMUDENKO Yaroslav
7:11 11:5 8:11 10:12

Belarus
3 : 0
Wales
Viktoria PAVLOVICH : THOMAS Chloe
11:5 11:3 11:6
TRIGOLOS Daria : CAREY Charlotte
11:9 9:11 11:6 12:10
ARLOUSKAYA Alina : ROBERTS Beth
11:3 11:2 11:3
Serbia
0 : 3
Croatia
Andrea TODOROVIĆ : SREBRNJAK Dorina
7:11 9:11 12:10 9:11
LUPULESCU Izabela : Yuan TIAN
7:11 5:11 10:12
Aneta MAKSZUTI : ĐURAK Mirela
6:11 7:11 11:13
Sweden
3 : 0
Slovakia
Matilda EKHOLM : JURKOVA Eva
11:8 11:3 11:6
Fen LI : ODOROVA Eva
11:4 9:11 13:11 11:6
Linda BERGSTRÖM : TRUKSOVA Lucia
11:2 11:5 11:2
England
0 : 3
Spain
HO Tin-Tin : Maria XIAO
4:11 11:8 10:12 7:11
SIBLEY Kelley : Galia DVORAK
8:11 7:11 11:9 10:12
Denise PAYET : RAMIREZ Sara
9:11 4:11 5:11
Slovakia
1 : 3
Sweden
JURKOVA Eva : Fen LI
1:11 5:11 7:11
TRUKSOVA Lucia : Matilda EKHOLM
4:11 4:11 1:11
KUKULKOVA Tatiana : JONSSON Jennifer
9:11 11:7 11:6 4:11 11:5
JURKOVA Eva : Linda BERGSTRÖM
9:11 4:11 11:9 8:11
Croatia
3 : 2
Serbia
SREBRNJAK Dorina : VIGNJEVIĆ Dragana
7:11 10:12 3:11
DURAK Mirela : LUPULESKU Izabela
10:12 6:11 12:10 6:11
TIAN Yuan : TODOROVIĆ Andrea
11:7 10:12 11:8 13:11
MALOBABIĆ Ivana : LUPULESKU Izabela
11:6 11:9 11:3
DURAK Mirela : MAKSUTI Aneta
11:5 9:11 11:8 11:8
Spain
3 : 0
England
Maria XIAO : TSAPTSINOS Maria
7:11 9:11 11:9 11:4 11:9
Galia DVORAK : HO Tin Tin
11:8 11:6 12:14 9:11 11:8
CAYMEL Claudia : LE FEVRE Carina
7:11 4:11 11:8 11:8 11:7
Netherlands
3 : 0
Turkey
JIE Li : NUR KAHROMON Betur
11:3 11:2 11:4
EERLAND Britt : YILMAL Ozge
11:7 11:6 11:6
VERMAAS Kim : Simay KULAKCEKEN
11:6 9:11 11:7 11:6
Wales
- : -
Belarus
Turkey
0 : 3
Netherlands
YILMAL Ozge : Jie LI
2:11 3:11 2:11
Simay KULAKCEKEN : EERLAND Britt
3:11 7:11 3:11
NUR KAHROMON Betul : VAN DUIN Riane
11:5 4:11 11:8 5:11 9:11
Austria
3 : 0
Denmark
Robert GARDOS : RASMUSSEN Tobias
11:8 15:13 12:10
Daniel HABESOHN : GROTH Jonathann
15:13 11:5 6:11 11:4
Stefan FEGERL : Claus NIELSEN
11:9 11:6 11:4
Hungary
2 : 3
Austria
Bence MAJOROS : Daniel HABESOHN
7:11 11:8 8:11 1:11
Daniel KOSIBA : David SERDAROGLU
11:9 11:5 12:10
Tamas LAKATOS : Robert GARDOS
7:11 10:12 8:11
Bence MAJOROS : David SERDAROGLU
11:9 11:5 11:3
Daniel KOSIBA : Daniel HABESOHN
11:6 7:11 7:11 5:11
Denmark
2 : 3
Hungary
Jonathan GROTH : Bence MAJOROS
11:6 11:5 6:11 7:11 7:11
Tobias RASMUSSEN : Adam SZUDI
11:6 11:8 6:11 6:11 8:11
Anders LIND : Tamas LAKATOS
11:4 11:7 9:11 7:11 11:7
Jonathan GROTH : Adam SZUDI
11:8 12:10 11:8
Mikkel HINDERSSON : Bence MAJOROS
11:6 9:11 8:11 4:11
Denmark
3 : 0
Austria
RASMUSSEN Tobias : LEVENKO Andreas
13:11 3:11 12:10 9:11 12:10
LIND Anders : PFEFFER Simon
11:9 11:7 11:6
NILSEN Claus : SERDAROGLU David
12:10 8:11 11:9 13:15 11:6
Austria
3 : 0
Hungary
Daniel HABESOHN : NAGY Krisztian
11:4 11:4 11:4
Stefan FEGERL : Daniel KOSIBA
11:8 11:3 13:11
Robert GARDOS : Tamas LAKATOS
16:14 11:2 10:12 11:6
Hungary
3 : 1
Denmark
SZUDI Adam : Claus NIELSEN
11:3 11:5 11:8
MAJOROS Bence : LIND Anders
9:11 11:7 11:6 7:11 11:5
ECSEKI Nandor : RASMUSSEN Tobias
7:11 11:9 3:11 5:11
SZUDI Adam : HINDERSSON Mikkel
9:11 3:11 11:5 11:7 11:2
Germany
3 : 0
Switzerland
Patrick FRANZISKA : WEBER Lionel
11:6 11:3 11:3
DUDA Benedikt : SCHMID Elia
11:8 11:3 11:7
WALTHER Ricardo : CHAMPOD Nickolas
11:7 11:7 11:6
Serbia
0 : 3
Germany
Dragan SUBOTIĆ : Benedikt DUDA
10:12 8:11 9:11
Zsolt PETÖ : Patrick FRANZISKA
8:11 7:11 6:11
Ilija MAJSTOROVIC : Ricardo WALTHER
8:11 11:9 9:11 11:9 10:12
Switzerland
0 : 3
Serbia
Elia SCHMID : Valentin NADJNEMEDI
8:11 11:8 8:11 8:11
Nikolas CHAMPUOD : Dragan SUBOTIĆ
14:12 10:12 7:11 5:11
Lars POSCH : Lorencio LUPULESKU
3:11 12:10 7:11 7:11
Switzerland
0 : 3
Germany
CHAMPOD Nicolas : WALTHER Ricardo
6:11 6:11 3:11
VENDE Gael : DUDA Benedikt
4:11 11:13 5:11
POSCH Lars : ORT Kilian
7:11 8:11 5:11
Germany
3 : 2
Serbia
WALTHER, RICCARDO : STRUGAREVIC, NIKOLA
12:14 9:11 12:14
DUDA, BENEDICT : KATIC, IVOR
11:7 14:12 11:7
QIU, DANG : SUBOTIĆ Dragan
5:11 6:11 10:12
WALTHER, RICARDO : KATIC, IVOR
13:11 11:5 11:6
DUDA, BENEDIKT : STRUGAREVIC, NIKOLA
12:10 11:3 11:3
Serbia
3 : 1
Switzerland
PETKOV Marko : Filip KARIN
11:7 11:5 11:4
KATIC Ivor : CHAMPOD Nicolas
11:7 8:11 11:8 11:8
STRUGAREVIC Nikola : VENDE Gael
9:11 8:11 9:11
PETKOV Marko : CHAMPOD Nicolas
12:10 11:7 11:3
France
3 : 0
Finland
Tristan FLORE : OLAH Benedek
11:7 12:14 11:4 11:7
Simon GAUZY : TENNILA Otto
11:9 11:2 11:5
Emmanuel LEBESSON : O'CONNOR Miikka
11:3 11:8 11:4
Italy
0 : 3
France
Mihai BOBOCICA : Emmanuel LEBESSON
5:11 8:11 8:11
Alesandro BACIOCCHI : Simon GAUZY
7:11 7:11 8:11
Jordi PICCOLINI : Tristan FLORE
7:11 6:11 11:4 10:12
Finland
1 : 3
Italy
Benedek OLAH : Jordy PICCOLIN
11:13 11:2 11:5 9:11 11:8
Alex NAUMI : Leonardo MUTTI
7:11 8:11 13:15
Otto TENNILA : Daniele PINTO
2:11 11:7 12:14 11:13
Benedek OLAH : Leonardo MUTTI
11:7 9:11 8:11 6:11
Finland
0 : 3
France
NAUMI Alex : OUAICHE Stephane
11:13 5:11 5:11
O'CONNOR Miikka : Benjamin BROSSIER
8:11 7:11 7:11
FLEMMING Veikka : Tristan FLORE
2:11 5:11 2:11
France
3 : 0
Italy
OUAICHE Stephane : Leonardo MUTTI
11:7 11:9 11:4
Emmanuel LEBESSON : Niagol STOYANOV
11:4 11:4 9:11 13:11
Quentin ROBINOT : AMATO Antonino
11:3 11:2 11:2
Italy
3 : 1
Finland
Mihai BOBOCICA : NAUMI Alex
11:6 11:6 11:7
DALSOSSO Rech : BENEDEK Olah
14:16 5:11 11:6 3:11
PICOLIN Jordi : OTTO Tenille
11:5 11:3 7:11 11:7
Mihai BOBOCICA : BENEDEK Olah
11:5 11:5 8:11 5:11 11:8
Belarus
3 : 0
Israel
Vladimir SAMSONOV : MATAN Simon
9:11 11:9 11:4 11:7
PLATONOV Pavel : TAUBER Michael
11:4 11:7 6:11 5:11 11:8
KHANIN Aliaksandr : BEN ARI Omri
9:11 11:9 11:6 11:9
Croatia
3 : 0
Belarus
Tomislav PUCAR : Vladimir SAMSONOV
9:11 11:7 16:14 9:11 11:7
KOJIĆ Frane : PLATONOV Pavel
11:9 11:8 11:5
Andrej GACINA : KHANIN Aliaksandr
11:6 17:15 11:8
Israel
0 : 3
Croatia
Omri BEN ARI : Andrej GACINA
11:8 3:11 4:11 5:11
Mathan SIMON : Tomislav PUCAR
9:11 6:11 9:11
Aviv BEN ARI : Frane KOJIĆ
8:11 10:12 8:11
Israel
0 : 3
Belarus
BEN ARI Omri : PLATONOV Pavel
12:10 7:11 3:11 11:5 10:12
DAVIDOVICH Ron : KHANIN Aliaksandr
5:11 10:12 9:11
SHARON Yaniv : SHAMRUK
11:7 13:11 10:12 9:11 8:11
Belarus
0 : 3
Croatia
Vladimir SAMSONOV : PUCAR Tomislav
9:11 4:11 11:9 9:11
PLATONOV Pavel : KOJIC Frane
11:7 11:13 3:11 14:12 10:12
KHANIN Aliaksandr : Andrej GACINA
10:12 5:11 3:11
Croatia
3 : 1
Israel
KOJIĆ Frane : MATAN Simon
11:5 11:7 11:13
PUCAR Tomislav : BEN Ari Aviv
11:9 11:8 14:12
CIPIN Filip : YANIV Sharon
11:6 7:11 8:11 5:11
KOJIĆ Frane : BEN Ari Aviv
11:5 11:5 11:8
Sweden
3 : 0
Estonia
Mattias FALCK : SARTEMNE Rino
11:6 11:8 11:6
SODERLUND Hampus : SMIRNOV Aleksandr
11:8 11:1 15:13
ARVIDSSON Simon : LUSIA Aleksandr
11:9 11:9 11:5
Slovakia
0 : 3
Sweden
Yang WAN : Anton KALLBERG
6:11 9:11 8:11
He BAI : Par GERELL
3:11 5:11 11:13
Lubomir PISTEJ : Mattias KARLSSON
9:11 11:8 12:10 5:11 6:11
Estonia
0 : 3
Slovakia
Tomas LIBENE : Peter SEREDA
11:6 6:11 1:11 8:11
Aleksej NIKONOROV : Lubomir PISTEJ
6:11 2:11 3:11
Aleksandr LUSHIN : Bai HE
2:11 8:11 10:12
Estonia
0 : 3
Sweden
VAINULA Vallot : ARVIDSSON Simon
7:11 11:6 5:11 7:11
LIBENE Toomas : FRANZEN Alexander
4:11 5:11 8:11
SAAREMAE Rivo : SODERLUND Hampus
7:11 6:11 3:11
Sweden
3 : 1
Slovakia
Mattias FALCK : Lubomir PISTEJ
9:11 9:11 8:11
Jon PERSSON : VALUCH Alexander
11:9 11:5 13:11
Par GERELL : Samuel NOVOTA
11:9 9:11 11:5 11:9
FRANZEN Alexander : VALUCH Alexander
11:9 8:11 11:6 11:8
Slovakia
3 : 0
Estonia
Lubomir PISTEJ : LIBENE Toomas
11:6 11:4
Samuel NOVOTA : Alexey SMIRNOV
12:10 11:8 11:8
VALUCH Alexander : LUSIN Aleksandr
11:4 11:5 11:4
Portugal
3 : 0
Lithuania
Joao GERALDO : UDRA Alfredas
11:7 11:8 11:7
CHEN Diogo : MIKUTIS Tomas
11:9 11:9 4:11 11:4
SILVA Andre : DOMENKA Arnoldas
11:6 11:5 11:8
Lithuania
0 : 3
Ukraine
Alfredas UDRA : Yevgen PRYSHCHEPA
1:11 8:11 4:11
Tomas MIKUTIS : Yaroslav ZHMUDENKO
7:11 9:11 4:11
Arnoldas DOMEIKA : Viktor YEFIMOV
5:11 3:11 7:11
Ukraine
3 : 0
Lithuania
YEFIMOV Viktor : STANKEVICIUS Medardas
10:12 11:3 8:11 11:9 11:3
ZHMUDENKO Yaroslav : MIKUTIS Tomas
16:18 11:6 11:5 15:13
KATKOV Ivan : UDRA Alfredas
11:6 11:5 11:9
Lithuania
1 : 3
Portugal
STANKEVICIUS M. : CHEN Diogo
15:13 11:9 9:11 7:11 14:12
MIKUTIS Tomas : CARVALHO Diogo
11:7 5:11 3:11 4:11
UDRA Alfredas : PINHO Diogo
6:11 6:11 7:11
STANKEVICIUS M. : CARVALHO Diogo
11:9 4:11 9:11 6:11
Ukraine
2 : 3
Portugal
LEI Kou : GERALDO Joao
6:11 11:7 9:11 10:12
ZHMUDENKO Yaroslav : FRETAS Marcos
9:11 11:9 12:10 6:11 11:8
PRYSHCHEPA Yaroslav : Diogo CARVALHO
8:11 9:11 7:11
LEI Kou : Marcos FREITAS
11:4 11:7 11:8
ZHMUDENKO Yaroslav : Joao GERALDO
11:8 7:11 11:9 5:11 12:14
Portugal
3 : 0
Ukraine
Joao GERALDO : Viktor YEFIMOV
13:11 10:12 11:5 11:6
Diogo CARVALHO : ZHMUDENKO Yaroslav
11:8 12:10 11:3
CHEN Diogo : Yevhen PRYSHCHEPA
12:10 11:7 11:13 11:8
Greece
3 : 0
Netherlands
Panagiotis GIONIS : OSTERWOOD Ewort
11:6 11:8 11:8
PAPAGERGIU Konstantinos : TROMER Laurens
11:8 11:8 11:1
Kalinikos KREANGA : Rajko GOMMERS
11:3 11:8 11:9
England
3 : 2
Greece
Liam PITCHFORD : Konstantinos PAPAGEORGIOU
13:11 12:10 3:11 5:11 11:13
Paul DRINKHALL : Panagiotis GIONIS
9:11 10:12 11:13
Samuel WALKER : Ioannis SGOUROPOULOS
7:11 10:12 11:6 11:6 12:10
Liam PITCHFORD : Panagiotis GIONIS
6:11 13:11 13:11 13:11
Paul DRINKHALL : Konstantinos PAPAGEORGIOU
11:9 9:11 9:11 11:9 11:3
Netherlands
0 : 3
England
Ewout OOSTWOUNDER : Sam WALKER
9:11 7:11 10:12
Rajko GOMMERS : Liam PITCHFORD
8:11 11:7 5:11 4:11
Laurens TROMER : Paul DRINKHALL
3:11 10:12 11:8 5:11
Netherlands
1 : 3
Greece
LAURENS Tromer : PAPEGEORGIOU Konstantinos
11:4 11:6 11:6
Ewout OOSTWOUDER : Panagiotis GIONIS
4:11 7:11 14:16
Rajko GOMMERS : SGOUROPOULOS Ioannis
7:11 7:11 11:4 8:11
LAURENS Tromer : Panagiotis GIONIS
12:10 9:11 2:11 8:11
Greece
3 : 0
England
Panagiotis GIONIS : DRINKHALL Paul
11:2 11:6 11:5
PAPEGEORGIOU Konstantinos : Liam PITCHFORD
11:3 11:9 6:11 16:14
SGOUROPOULOS Ioannis : WALKER Samuel
11:9 11:7 11:7
England
3 : 0
Netherlands
MCBEATH David : Rajko GOMMERS
11:5 11:8 10:12 11:6
Liam PITCHFORD : Stephan TROMER
12:14 12:10 9:11 12:10 14:12
Joanna DRINKHALL : Ewout OOSTWOUDER
11:4 11:2 11:6
Poland
1 : 3
Slovenia
Jakub DYJAS : JORGIĆ Darko
9:11 3:11 11:6 11:6 6:11
WANG Zeng Yi : Bojan TOKIĆ
11:6 12:10 6:11 7:11 11:8
Daniel GORAK : KOZUL Deni
9:11 5:11 11:7 11:7 6:11
Jakub DYJAS : Bojan TOKIĆ
8:11 10:12 5:11
Belgium
0 : 3
Poland
Cedric NUYTINCK : Jakub DYJAS
7:11 6:11 9:11
Robib DEVOS : Zeng Yi WANG
5:11 7:11 11:8 11:8 12:14
Florent LAMBIET : Daniel GORAK
9:11 6:11 8:11
Slovenia
1 : 3
Belgium
Bojan TOKIĆ : DEVOS Robin
10:12 11:2 11:9 5:11 7:11
JORGIĆ Darko : NUYTINK Cedric
11:7 10:12 11:3 13:11
KOZUL Deni : ALLEGRO Martin
6:11 16:14 5:11 6:11
Bojan TOKIĆ : Cedric NYUTINK
8:11 7:11 5:11
Slovenia
3 : 2
Poland
JORGIC Darko : Daniel GORAK
11:9 11:4 4:11 11:5
Bojan TOKIĆ : WANG Zengyi
4:11 9:11 15:13 11:7 12:10
KOZUL Deni : Jakub DYJAS
7:11 10:12 6:11
JORGIC Darko : WANG Zengyi
10:12 6:11 11:4 7:11
Bojan TOKIĆ : Daniel GORAK
11:7 11:6 11:6
Poland
3 : 0
Belgium
WANG Zeng Yi : DEVOS Robib
12:10 11:6 11:3
DYJAS Jakub : NUYTINCK Cedric
11:7 11:9 9:11 12:10
Daniel GORAK : LAMBIET Florent
11:9 11:5 6:11 11:7
Belgium
0 : 3
Slovenia
DEVOS Robin : Bojan TOKIĆ
7:11 5:11 8:11
NUYTINCK Cedric : JORGIĆ Darko
2:11 9:11 2:11
ALLEGRO Martin : KOZUL Deni
6:11 11:3 6:11
Russia
3 : 0
Bulgaria
Grigory VLASOV : ALEXANDROV Teodor
8:11 11:7 11:4 11:3
Kirill SKACHKOV : Petyo Ivelinov KRASTEV
11:7 6:11 9:11 11:7 14:12
Sadi ISMALOV : GOLOVANOV Stanislav
11:8 11:7 5:11 9:11 11:8
Spain
3 : 2
Russia
Carlos MACHADO : Mikhail PAYKOV
14:12 7:11 11:5 11:5
Alvaro ROLES : Aleksandr SHIBAEV
8:11 11:8 11:9 14:12
Zhiwen HE : Grigori VLASOV
9:11 11:8 5:11 7:11
Carlos MACHADO : Aleksandr SHIBAEV
15:13 10:12 7:11 8:11
Alvaro ROBLES : Mikhail PAYKOV
4:11 11:7 11:8 11:7
Bulgaria
0 : 3
Spain
Kiril POPOV : Alvaro ROBLES
12:10 9:11 10:12 8:11
Petyo KRASTEV : Carlos MACHADO
4:11 12:10 2:11 2:11
Denislav KODSABASHEV : Jesus CANTERO
9:11 9:11 9:11
Bulgaria
2 : 3
Russia
POPOV Kiril : BUROV Vladislav
6:11 5:11 6:11
ALEXANDROV Teodor : VLASOV Grigory
4:11 8:11 8:11
GABROVSKI Petko : LIVENTSOV Aleksey
12:10 11:6 5:11 11:9
POPOV Kiril : VLASOV Grigory
11:8 12:10 11:9
ALEKSANDROV Teodor : BUROV Vladislav
11:7 7:11 4:11 4:11
Russia
2 : 3
Spain
Aleksandr SHIBAEV : Carlos MACHADO
11:7 11:3 11:3
LIVENTSOV Alexey : ROBLES Alvaro
9:11 7:11 6:11
Grigory VLASOV : CANTERO Jesus
10:12 11:9 6:11 9:11
Aleksandr SHIBAEV : ROBLES Alvaro
11:9 8:11 9:11 11:8 11:1
SKACHKOV Kirill : MACHADO Carlos
11:7 8:11 7:11 9:11
Spain
3 : 0
Bulgaria
DURAN Marc : ALEXANDROV Teodor
9:11 14:12 11:9 11:8
MACHADO Carlos : POPOV Kiril
11:9 9:11 11:7 11:5
FRANCO Carlos : KRASTEV Petyo
2:11 8:11 11:8 11:6 11:6
Czech Republic
3 : 1
Turkey
JANCARIK Lubomir : Ibrahim GUNDUZ
7:11 5:11 9:11
KONECNY Tomas : YIGENLER Abdullah
11:3 11:7 11:6
Dmitrij PROKOPCOV : Batuhan ULUCAK
11:7 11:9 11:7
JANCARIK Lubomir : YIGENLER Abdullah
7:11 11:7 11:1 17:15
Romania
3 : 2
Czech Republic
Ovidiu IONESCU : Lubos JANCARIK
11:7 11:8 11:7
Hunor SZOCS : Tomas KONECNY
12:10 11:7 9:11 11:6
Adrian CRISAN : Dima PROKOPCOV
9:11 14:12 11:5 8:11 7:11
Ovidiu IONESCU : Tomas KONECNY
9:11 6:11 11:9 6:11
Hunor SZOCS : Lubos JANCARIK
11:7 10:12 11:8 11:8
Turkey
0 : 3
Romania
Ibrahim GUNDUZ : Ovidiu IONESCU
9:11 11:4 11:8 2:11 7:11
Abdullah YIGENLER : Hunor SZOCS
2:11 9:11 1:11
Batuhan ULUCAK : Adrian CRISAN
5:11 5:11 5:11
Czech Republic
1 : 3
Romania
Dmitrij PROKOPCOV : Hunor SZÖCS
7:11 6:11 14:12 11:6 11:8
KONECNY Tomas : IONESCU Ovidiu
12:14 12:14 11:13
JANCARIK Lubomir : Adrian CRISAN
10:12 3:11 14:16
Dmitrij PROKOPCOV : IONESCU Ovidiu
11:13 10:12 13:11 7:11
Turkey
2 : 3
Czech Republic
LI Ahmet : KONEČNY Tomaš
11:7 11:5 9:11 3:11 11:13
Ibrahim GUNDUZ : Dmitrij PROKOPCOV
11:5 6:11 11:9 11:7
Gencay MENGE : Tomas TREGLER
8:11 10:12 7:11
Ahmet LI : Dmitrij PROKOPCOV
4:11 11:9 4:11 11:4 11:6
Ibrahim GUNDUZ : KONEČNY Tomaš
13:11 7:11 6:11 8:11
Romania
3 : 0
Turkey
IONESCU Ovidiu : Ibrahim GUNDUZ
9:11 11:7 11:6 11:7
Hunor SZÖCS : Ahmet LI
11:8 7:11 11:9 4:11 11:9
Adrian CRISAN : Gencay MENGE
11:9 11:8 11:7
Germany
3 : 0
England
Ying HAN : HO Tin Tin
11:8 11:2 11:7
Nina MITTELHAM : SIBLEY Kelly
4:11 5:11 11:6 13:11 11:8
HAN Yuan : LE FEURE Karina
6:11 11:2 11:3 11:6
Slovenia
0 : 3
Germany
GALIC Alex : WINTER Sabine
10:12 4:11 7:11
PAVCNIK Tamara : MANTZ Chantal
7:11 6:11 4:11
TOFANT Ana : WAN Yuan
9:11 8:11 9:11
England
3 : 2
Slovenia
SIBLEY Kelly : PAVCNIK TAMARA
11:4 11:3 11:3
HO Tin Tin : GALIC Alex
10:12 7:11 7:11
LE FEVRE Karina : FAJMUT Manca
7:11 12:10 11:13 6:11
SIBLEY Kelly : GALIC Alex
9:11 12:10 11:7 11:8
HO Tin Tin : PAVCNIK Tamara
6:11 11:2 11:5 12:10
England
0 : 3
Germany
SIBLEY Kelly : XIAONA Shan
6:11 10:12 8:11
HO Tin-Tin : Nina MITTELHAM
5:11 8:11 4:11
LE FEVRE Karina : WAN Yuan
9:11 5:11 12:14
Germany
3 : 1
Slovenia
MITTELHAM, NINA : FAJMUT, MANCA
17:15 14:12 11:9
WAN, YUAN : GALIC, ALEX
13:15 10:12 6:11
SILBEREISEN, KRISTIN : TOFANT, ANA
11:1 6:11 11:9 11:3
MITTELHAM, NINA : GALIC, ALEX
11:8 11:4 9:11 19:17
Slovenia
2 : 3
England
GALIČ ALEX : SIBLEY KELLY
11:9 11:6 13:11
TOFANT ANA : TIN TIN HO
11:7 11:9 9:11 5:11 8:11
FAJMUT ANCA : TSAPTSINOS MARIA
11:9 11:9 11:4
GALIČ ALEX : TIN TIN HO
7:11 9:11 11:9 7:11
TOFANT ANA : SIBLEY KELLY
9:11 5:11 10:12
Romania
3 : 0
Greece
Bernadette SZÖCS : ZAVITSANOU Georgia
11:6 11:7 11:4
Elizabeta SAMARA : TOLIOU Katerina
13:11 11:5 11:8
CIOBANU Irina : CHRISTOFORAKI Maria
11:5 11:5 11:7
Netherlands
1 : 3
Romania
LI Jie : MONTEIRO DODEAN Daniela
16:14 9:11 7:11 6:11
EERLAND Britt : SAMARA Elizabeta
11:7 11:7 11:8
VERMAAS Kim : Bernadette SZÖCS
6:11 6:11 5:11
Jie LI : Elizabeta SAMARA
3:11 6:11 8:11
Greece
1 : 3
Netherlands
Aikaterini TOLIOU : EERLAND Britt
6:11 7:11 13:11 5:11
ZAVITSANOU Georgia : Jie LI
6:11 2:11 5:11
CHRISTOFORAKI Maria : VERMAAS Kim
2:11 11:6 11:9 9:11 13:11
TOLIOU Aikaterini : Jie LI
2:11 3:11 5:11
Greece
1 : 3
Romania
PARADI Konstantina : Bernadette SZÖCS
6:11 7:11 9:11
TOILOU Aikaterina : Elizabeta SAMARA
11:13 7:11 7:11
EXARCHOU Filareti : IACOB Kamelia
12:10 5:11 4:11 11:4 11:9
GERASIMATAU Ioanna : Elizabeta SAMARA
3:11 3:11 7:11
Romania
3 : 2
Netherlands
Elizabeta SAMARA : VAN DUIN Rianne
11:8 8:11 11:3 11:7
DODEAN MONTEIRO Daniela : EERLAND Britt
10:12 6:11 12:10 13:11 8:11
Bernadette SZÖCS : Jie LI
11:8 8:11 11:9 7:11 11:5
Elizabeta SAMARA : EERLAND Britt
9:11 11:7 8:11 8:11
DODEAN MONTEIRO Daniela : VAN DUIN Rianne
11:4 11:8 11:2
Netherlands
3 : 0
Greece
EERLAND Britt : ZAVITSANOU Georgia
11:2 12:10 11:4
VERMAAS Kim : TOLIOU Aikaterini
11:2 11:6 11:7
VAN DUIN Rianne : CHRISTOFORAKI Maria
11:7 11:5 9:11 11:5
Russia
3 : 0
Bulgaria
Yana NOSKOVA : YOVKOVA Krasimira
11:3 11:5 11:1
Maria DOLGIKH : YOVKOVA Maria
11:1 11:6 11:4
MALANINA Maria : KAROVA Anelica
11:9 11:7 13:11
Belarus
0 : 3
Russia
Viktoria PAVLOVICH : VOROBJOVA Olga
11:7 11:9 7:11 8:11 8:11
Aleksandra PRIVALOVA : Polina MIKHAILOVA
6:11 8:11 11:4 9:11
TRIGOLOS Daria : Yana NOSKOVA
3:11 11:13 12:10 5:11
Bulgaria
0 : 3
Belarus
YOVKOVA Maria : ARLOUSKAYA Arlina
10:12 5:11 4:11
DIMOVA Mihaela : TRIGOLOS Dasha
4:11 11:9 4:11 8:11
YOVKOVA Krasimira : NIKITCHANKA Alina
6:11 3:11 2:11
Bulgaria
0 : 3
Russia
YOVKOVA Maria : MALANINA Maria
11:13 9:11 4:11
DIMOVA Mihaela : Yana NOSKOVA
10:12 4:11 3:11
KAROVA Anelica : TAILAKOVA Maria
9:11 9:11 3:11
Russia
3 : 1
Belarus
NOSKOVA Yana : ARLOUSKAYA Alina
11:4 11:9 9:11 11:9
VOROBEVA Olga : BOGDANOVA Nadia
11:1 5:11 11:5 7:11 11:13
PROKHOROVA Yulia : BOROVOK Katia
11:4 11:3 11:4
NOSKOVA Yana : BOGDANOVA Nadia
11:5 11:4 4:11 11:2
Belarus
3 : 0
Bulgaria
Viktoria PAVLOVICH : YOVKOVA Maria
11:5 11:8 11:7
TRIGOLOS Daria : YOVKOVA Krasimira
11:7 11:8 11:2
Arlouskaya Alina : VRAMENCALIEVA Kristina
11:9 11:0 11:4
Ukraine
3 : 0
Finland
Tetyana BILENKO : KIRICHENKO Anna
11:2 11:4 11:5
GAPONOVA Ganna : LUNDSTROM Annika
12:10 11:5 11:6
VASYLIEVA Ievgenia : ERIKSSON Sofie
11:6 11:5 11:5
Finland
0 : 3
Ukraine
KIRICHENKO Anna : VASYLIEVA Ievgenia
13:11 7:11 6:11 2:11
LUNDSTROM Annika : GAPONOVA Ganna
6:11 9:11 10:12
ERIKSSON Sofie : PEREBEINOS Veronika
5:11 4:11 9:11
Croatia
0 : 3
Ukraine
Yuan TIAN : GAPONOVA Ganna
11:6 4:11 5:11 7:11
JEGER Mateja : Tetyana BILENKO
8:11 5:11 6:11
TUBIKANEC Ivana : VASYILEVA Ievgenia
3:11 8:11 10:12
Ukraine
3 : 1
Croatia
Tetyana BILENKO : Ida JAZBEC
11:4 11:7 11:6
Ganna GAPONOVA : Mateja JEGER
10:12 11:9 11:6 12:10
Nataliya ALEKSYEYENKO : Dorina SREBRNJAK
7:11 9:11 10:12
Tetyana BILENKO : Ivana TUBIKANEC
11:4 7:11 6:11 18:16 11:4
Finland
0 : 3
Croatia
LUNDSTROM Annika : Yuan TIAN
6:11 5:11 4:11
KIRICHENKO Anna : JEGER Mateja
4:11 10:12 6:11
ERIKSSON Pihla : MALOBABIĆ Ivana
5:11 2:11 3:11
Croatia
3 : 0
Finland
Jeger Mateja : Lundstrom Annika
11:9 11:8 11:4
Srebrnjak Dorina : Kirkmenko Anna
11:4 11:4 11:2
TIAN Yuan : ERIKSSON Pihla
11:4 11:3 11:7
Poland
3 : 0
Switzerland
Natalia PARTYKA : ASCHWANDEN Rahel
11:5 4:11 11:7 11:8
GRZYBOWSKA FRANZ Katarzyna : MORET Rachel
11:6 13:15 11:9 11:4
KUSINSKA Klaudia : REUST Celine
11:8 11:8 8:11 11:7
Spain
1 : 3
Poland
Maria XIAO : GRZYBOWSKA-FRANC Katarzyna
11:6 11:9 11:8
RAMIREZ Sara : Qian LI
6:11 9:11 7:11
Galia DVORAK : Natalia PARTYKA
9:11 11:13 12:10 11:7 6:11
Maria XIAO : Qian LI
4:11 6:11 8:11
Switzerland
1 : 3
Spain
MORETE Rachel : Maria XIAO
11:7 8:11 6:11 8:11
ASCHWANDEN Rahel : DVORAK Galia
w.o.
REUST Celine : RAMIREZ Sara
9:11 11:8 11:8 7:11 11:6
MORETE Rachel : DVORAK Galia
w.o.
Switzerland
0 : 3
Poland
ASCHWANDEN Rahel : GRZYBOWSKA FRANZ Katarzyna
8:11 11:8 4:11 10:12
REUST Celine : Natalia PARTYKA
0:11 4:11 11:8 2:11
KROON Mireille : KUSINSKA Klaudia
8:11 6:11 9:11
Poland
3 : 0
Spain
QIAN Li : GARCIA Ana
11:5 11:6 11:2
GRZYBOWSKA Katarzyna : XUAN ZHANG Sofia
11:7 11:5 11:3
Natalia PARTYKA : CAYMEB Claudia
11:3 8:11 11:7 11:7
Spain
3 : 0
Switzerland
DVORAK Galia : ASCHWANDEN Rahel
9:11 9:11 11:7 11:3 11:5
XIAO Maria : MORET Rachel
11:7 11:2 11:7
BONILLA Raquel : REUST Celine
6:11 11:7 11:5 11:8
Austria
3 : 0
Kosovo
Sofia POLCANOVA : ZEQIRI Linda
11:1 11:1 11:2
LI Qiang Bing : MALOKU Lona
11:2 11:5 11:6
Karoline MISCHEK : JANJEVA Nehare
11:5 11:8 11:6
Wales
1 : 3
Austria
CAREY Charlotte : Karoline MISCHEK
11:6 11:7 11:9
THOMAS Chloe : Sofia POLCANOVA
6:11 5:11 3:11
PHILLIPS Megan : SOLJA Amelie
2:11 3:11 4:11
CAREY Charlotte : Saim POLATKAN
9:11 5:11 7:11
Kosovo
0 : 3
Wales
JANEVA Nehare : PHILLIPS Anghard
10:12 7:11 10:12
ZEGIRI Linda : CAREY Charlotte
4:11 4:11 4:11
MALOKU Viona : THOMAS Chloe
3:11 7:11 7:11
Kosovo
1 : 3
Austria
MALOKU Viona : Karoline MISCHEK
5:11 6:11 8:11
ZEQIRI Linda : SOLJA Amelie
2:11 1:11 8:11
HALITI Illiriana : LEITNER Sehira
11:6 6:11 11:8 13:11
MALOKU Viona : SOLJA Amelie
5:11 9:11 3:11
Austria
3 : 2
Wales
SOLJA Amelie : PHILLIPS Megan
21:19 11:3 11:6
Karoline MISCHEK : CAREY Charlotte
9:11 7:11 11:7 7:11
LI Qiangbing : THOMAS Chloe
11:7 11:7 11:8
SOLJA Amelie : CAREY Charlotte
8:11 9:11 9:11
Karoline MISCHEK : PHILLIPS Megan
5:11 11:8 11:9 11:3
Wales
3 : 0
Kosovo
CAREY Charlotte : JANIEVA Era
11:4 11:3 11:8
ROBERTS Beth : MALKOU Vlona
11:1 11:5 11:8
HURSEY Anna : SANIEVA Nehare
11:9 12:10 11:9
Czech Republic
3 : 2
Lithuania
Renata ŠTRBIKOVA : RILISKYTE Kornelija
11:5 11:6 11:6
MATELOVA Hana : Ruta PASKAUSKIENE
7:11 5:11 11:8 6:11
Dana CECHOVA : STUCKYTE Egle
11:4 11:4 11:8
Renata ŠTRBIKOVA : Ruta PASKAUSKIENE
11:9 2:11 6:11 11:5 10:12
MATELOVA Hana : RILISKYTE Kornelija
11:1 11:5 11:4
Serbia
0 : 3
Czech Republic
Aneta MAKSZUTI : Renata ŠTRBIKOVA
10:12 12:10 9:11 11:8 8:11
Viktoria TRUZSINSZKI : MATELOVA Hana
4:11 7:11 11:7 11:13
Monika MOLNAR : Dana CECHOVA
5:11 3:11 13:15
Lithuania
2 : 3
Serbia
Ruta PASKAUSKIENE : LUPULESKU Anelia
11:6 11:6 11:2
BASKUTYTE Ugne : TODOROVIĆ Andrea
7:11 7:11 7:11
STUCKYTE Egle : Aneta MAKSZUTI
11:7 9:11 14:12 4:11 11:7
Ruta PASKAUSKIENE : TODOROVIĆ Andrea
11:7 6:11 8:11 6:11
BASKUTYTE Ugne : LUPULESKU Anelia
12:10 7:11 12:14 6:11
Lithuania
0 : 3
Czech Republic
STUCKYTE Egle : TOMANOVSKA Kvater
8:11 9:11 10:12
BASKUTYTE Ugne : Iveta VACENOVSKA
4:11 5:11 5:11
RILISKYTE Kornelija : MATELOVA Hana
6:11 5:11 2:11
Czech Republic
3 : 1
Serbia
Renata ŠTRBIKOVA : JOKIĆ Tijana
11:9 11:8 10:12 11:5
TOMANOVSKA Katerina : FENJVESI Anna Zofia
11:7 11:9 10:12 10:12 5:11
ADAMKOVA Karin : VIGNJEVIĆ Dragana
11:7 11:9 14:12
Renata ŠTRBIKOVA : FENJVESI Anna Zofia
11:9 11:5 8:11 7:11
Serbia
3 : 2
Lithuania
Andrea TODOROVIĆ : BASKUTYTE Ugne
11:1 11:6 5:11 11:3
Aneta MAKSZUTI : Ruta PASKAUSKIENE
10:12 11:7 10:12 11:5 8:11
Viktoria TRUZSINSZKI : STUCKYTE Egle
8:11 7:11 10:12
Andrea TODOROVIĆ : Ruta PASKAUSKIENE
14:12 11:6 11:8
Aneta MAKSZUTI : BASKUTYTE Ugne
11:3 7:11 13:11 11:5
Azerbaijan
0 : 3
Portugal
DENG Simeng : SHAO Jieni
6:11 3:11 8:11
ZHOU Chuyi : FU Yu
5:11 6:11 8:11
IMANOVA Maryam : OLIVEIRA Leila
11:7 9:11 11:8 3:11 8:11
Portugal
3 : 1
Azerbaijan
Yu FU : MARYAM Imanova
11:4 11:6 11:2
SHAO Jieni : DENG Simeng
11:4 11:7 11:5
MARTINS Katia : ZHOU Chuyi
15:13 5:11 5:11 11:13
Yu FU : DENG Simeng
11:8 11:5 11:5
Turkey
0 : 3
Portugal
Simay KULAKCEKEN : Leila OLIVEIRA
8:11 9:11 8:11
Kubra TAN : SHAO Jieni
1:11 3:11 3:11
KARAHAN Ipek : FINS Rita
7:11 11:8 6:11 4:11
Portugal
3 : 2
Turkey
Leila OLIVEIRA : Simay KULAKCEKEN
11:6 11:8 11:8
MARTINS Catia : Melek HU
7:11 4:11 9:11
Yu FU : KARAHAN Ipek
11:4 11:5 11:5
SANTOS Marta : Melek HU
12:10 8:11 8:11 6:11
MARTINS Catia : Simay KULAKCEKEN
10:12 11:6 11:6 12:10
Azerbaijan
0 : 3
Turkey
İmanova Meryem : Simay Kulakçeken
11:8 2:11 11:9 8:11 9:11
Fatima Mamedli : Melek Hu
3:11 3:11 3:11
Nezaket Karayeva : Betül Nur Kahraman
2:11 2:11 6:11
Turkey
3 : 0
Azerbaijan
Betul Nur KAHRAMAN : Fatima MEMEDLI
11:2 11:4 11:6
Gül Pembe Özkaya : Maryam Imanova
13:11 11:7 11:8
Ozge YILMAZ : Nezaket KARAYEVA
11:6 11:9 11:5
France
3 : 0
Italy
Stephanie LOEUILLETTE : COLANTONI Chiara
3:0
Audrey ZARIF : Debora VIVARELLI
3:0
GUISNEL Oceane : PICCOLIN Giorgia
3:2
Slovakia
3 : 1
France
BARBORA Balazova : Stephanie LOEUILLETTE
13:11 11:9 8:11 11:7
ODOROVA Eva : Audrey ZARIF
5:11 11:6 11:1 11:3
KUKULKOVA Tatiana : Laura GASNIER
5:11 7:11 11:4 7:11
BALAZOVA Barbora : Audrey ZARIF
11:4 11:7 11:6
Italy
1 : 3
Slovakia
LETIONG Loan : ODOROVA Eva
5:11 5:11 6:11
MOSCONI Veronica : BALAZOVA Barbora
6:11 11:5 7:11 6:11
LEURENTI Jamila : KUKULKOVA Tatiana
6:11 11:9 11:6 7:11 11:9
LETIONG Loan : BALAZOVA Barbora
8:11 6:11 4:11
Italy
0 : 3
France
COLANTONI Chiara : Stephanie LOEUILLETTE
3:11 4:11 4:11
LETHIHONG Loan : GASNIER Laura
4:11 4:11 11:7 9:11
LAURENTI Jamila : Pauline CHASSELIN
11:6 7:11 11:7 5:11 9:11
France
3 : 0
Slovakia
Stephanie LOEUILLETTE : ODOROVA Eva
11:9 11:9 6:11 7:11 11:4
Laura GASNIER : BALAZOVA Barbora
11:4 4:11 11:4 6:11 14:12
Marie MIGOT : JURKOVA Eva
11:7 11:8 12:10
Slovakia
0 : 3
Italy
JURKOVA Eva : MOSCONI Veronica
11:9 4:11 9:11
KUKULKOVA Tatiana : COLANTONI Chiara
6:11 12:14 11:7 9:11
PUCHOVANOVA Nikoleta : PICCOLIN Giorgia
8:11 7:11 4:11
Hungary
3 : 0
Belgium
Szandra PERGEL : LUNG Lisa
11:6 11:7 12:10
Dora MADARASZ : LOYEN Eline
11:6 11:7 11:7
Krisztina AMBRUS : MARCHETTI Nathalie
12:10 11:5 8:11 7:11 11:5
Sweden
1 : 3
Hungary
Fen LI : MADARASZ Dora
11:7 3:11 14:16 10:12
Matilda EKHOLM : Georgina POTA
11:9 6:11 6:11 11:9 11:9
Linda BERGSTRÖM : Szandra PERGEL
8:11 9:11 6:11
JONSSON Jennifer : Georgina POTA
10:12 9:11 6:11
Belgium
0 : 3
Sweden
LOYEN Eline : Fen LI
10:12 11:7 11:13 11:13
LUNG Lisa : Matilda EKHOLM
8:11 6:11 4:11
MARCHETTI Nathalie : Linda BERGSTRÖM
12:10 8:11 12:10 8:11 3:11
Belgium
0 : 3
Hungary
LOYEN Eline : Szandra PERGEL
7:11 3:11 4:11
MARCHETTI Nathave : Dora MADARASZ
8:11 7:11 9:11
DEGRAFF Margo : Krisztina AMBRUS
12:10 11:6 5:11 7:11 9:11
Hungary
3 : 1
Sweden
Georgina POTA : Matilda EKHOLM
11:6 6:11 11:4 11:9
Dora MADARASZ : LI Fen
11:5 13:11 7:11 3:11 6:11
Szandra PERGEL : Linda BERGSTRÖM
8:11 5:11 11:8 11:9 12:10
Georgina POTA : KÄLLBERG Christina
11:6 12:10 16:14
Sweden
3 : 0
Belgium
BERGSTROM Linda : LUNG Lisa
11:4 11:8 11:6
FEN Li : LOYEN Eline
11:6 11:5 13:15 11:9
EKHOLM Matilda : MARCHETTI Nathalie
11:5 11:5 12:10

OFFICIAL ETTU PARTNERS & SUPPLIERS

OFFICIAL PARTNERS

SUPPLIERS POOL MEMBERS