Ettu Logo Ittf Logo

Apr 10 18:00 CET Hungary 1 : 3 Belarus
SZUDI Adam : PLATONOV Pavel 11:6 / 11:6 / 8:11 / 11:4 Watch Fullmatch
MAJOROS Bence : Vladimir SAMSONOV 5:11 / 10:12 / 6:11 Watch Fullmatch
Tamas LAKATOS : KHANIN Aliaksandr 10:12 / 5:11 / 11:5 / 11:9 / 10:12 Watch Fullmatch
SZUDI Adam : Vladimir SAMSONOV 4:11 / 5:11 / 11:8 / 12:10 / 5:11 Watch Fullmatch
Apr 11 16:00 CET Russia 3 : 0 Serbia
Aleksandr SHIBAEV : LUPULESKU Lorencio 11:7 / 11:5 / 11:5
LAKEEV Vasili : CREPULJA Bojan 11:3 / 10:12 / 11:8 / 12:10
PAYKOV Michael : KATIĆ Ivor 12:10 / 11:9 / 9:11 / 11:8
Apr 11 18:00 CET Czech Republic 2 : 3 Poland
JANCARIK Lubomir : Jakub DYJAS 11:13 / 8:11 / 9:11
POLANSKY Tomas : WANG Zeng Yi 6:11 / 4:11 / 11:4 / 9:11
Dmitrij PROKOPCOV : Daniel GORAK 11:3 / 11:9 / 11:1
JANCARIK Lubomir : WANG Zeng Yi 11:9 / 11:7 / 12:10
POLANSKY Tomas : Jakub DYJAS 3:11 / 8:11 / 11:7 / 11:13
Apr 11 20:00 CET England 1 : 3 Slovakia
DRINKHALL Paul : Lubomir PISTEJ 11:8 / 7:11 / 6:11 / 4:11 Watch Fullmatch
Liam PITCHFORD : Yang WANG 11:5 / 7:11 / 7:11 / 11:7 / 11:8
WALKER Sam : SEREDA Peter 7:11 / 11:9 / 13:15 / 10:12
DRINKHALL Paul : Yang WANG 8:11 / 8:11 / 4:11
Apr 18 17:30 CET Poland 3 : 0 Czech Republic
WANG Zengyi : KONECNY Tomas 9:11 / 11:6 / 11:9 / 11:8
Jakub DYJAS : JANCARIK Lubomir 11:9 / 12:10 / 11:5
FLORAS Robert : Dmitrij PROKOPCOV 7:11 / 11:8 / 14:12 / 13:11
Apr 18 18:00 CET Belarus 2 : 3 Hungary
Vladimir SAMSONOV : SZUDI Adam 11:6 / 11:7 / 11:3
PLATONOV Pavel : Krisztina NAGY 14:12 / 10:12 / 11:5 / 11:2
KHANIN Aliaksandr : ESCEKI Nandor 13:11 / 10:12 / 12:14 / 6:11
SHAMRUK Gleb : Krisztina NAGY 11:13 / 10:12 / 11:8 / 7:11
PLATONOV Pavel : SZUDI Adam 11:8 / 11:7 / 6:11 / 11:13 / 3:11
Apr 18 18:00 CET Slovakia 2 : 3 England
Lubomir PISTEJ : Liam PITCHFORD 4:11 / 11:9 / 11:5 / 4:11 / 9:11
SEREDA Peter : DRINKHALL Paul 5:11 / 9:11 / 11:8 / 12:10 / 12:10
Yang WANG : WALKER Sam 11:7 / 11:4 / 12:10
Lubomir PISTEJ : MCBEATH David 9:11 / 9:11 / 11:8 / 8:11
Bai HE : Liam PITCHFORD 9:11 / 9:11 / 11:13
Apr 18 18:00 CET Serbia 2 : 3 Russia
CREPULJA Bojan : BUROV Vyacheslav 11:2 / 12:10 / 11:8
KATIC Ivor : Grigory VLASOV 2:11 / 4:11 / 5:11
RADONJIC Vladimir : ISMAILOV Sadi 11:13 / 2:11 / 8:11
CREPULJA Bojan : Grigory VLASOV 11:6 / 12:10 / 9:11 / 2:11 / 11:4
LUPULESCU Lorenzio : BUROV Vyachesla 6:11 / 8:11 / 10:12
Apr 18 19:00 CET Ukraine 2 : 3 Italy
KOU Lei : STOYANOV Niagol 11:6 / 9:11 / 9:11 / 11:5 / 11:6
Viktor YEFIMOV : Mihai BOBOCICA 8:11 / 8:11 / 8:11
ZHMUDENKO Yaroslav : RECH DALDOSSO Marco 7:11 / 11:3 / 11:8 / 15:13
LEI Kou : Mihai BOBOCICA 9:11 / 7:11 / 14:12 / 11:8 / 7:11
Viktor YEFIMOV : Niagol STOYANOV 7:11 / 12:10 / 9:11 / 11:9 / 3:11
Apr 19 19:00 CET Italy 2 : 3 Ukraine
Mihai BOBOCICA : ZMHDENKO Yaroslav 15:13 / 11:9 / 11:8
Niagol STOYANOV : Lei KOU 11:6 / 11:13 / 11:7 / 11:6
RECH DALDOSSO Marco : PRYSCHEPA Ievgen 6:11 / 6:11 / 12:10 / 6:11
Mihai BOBOCICA : EFIMOV Viktor 6:11 / 7:11 / 3:11
Niagol STOYANOV : ZHMUDENKO Yaroslav 7:11 / 11:5 / 8:11 / 10:12

ETTU Partners