Ettu Logo Ittf Logo

European Championships

There is currently no match in progress


Group A
Aug 21 14:20 CET TTC Fakel Gazprom - : - SPG Walter Wels
Aug 21 18:00 CET FC Saarbrücken Tischtennis - : - Vaillante Sports Angers TT
Oct 09 18:00 CET Vaillante Sports Angers TT - : - SPG Walter Wels
Oct 09 18:00 CET FC Saarbrücken Tischtennis - : - TTC Fakel Gazprom
Oct 30 15:00 CET TTC Fakel Gazprom - : - Vaillante Sports Angers TT
Oct 30 18:00 CET SPG Walter Wels - : - FC Saarbrücken Tischtennis
Nov 27 18:00 CET SPG Walter Wels - : - TTC Fakel Gazprom
Nov 27 18:00 CET Vaillante Sports Angers TT - : - FC Saarbrücken Tischtennis
Dec 04 15:00 CET TTC Fakel Gazprom - : - FC Saarbrücken Tischtennis
Dec 04 18:00 CET SPG Walter Wels - : - Vaillante Sports Angers TT
Dec 18 18:00 CET Vaillante Sports Angers TT - : - TTC Fakel Gazprom
Dec 18 18:00 CET FC Saarbrücken Tischtennis - : - SPG Walter Wels
Group B
Aug 21 16:00 CET UMMC Verkhnaya Pyshma - : - G.V. Hennebont T.T.
Aug 22 17:00 CET Weinviertel Niederösterreich - : - Olimpia Unia Grudziadz
Oct 09 18:00 CET Olimpia Unia Grudziadz - : - G.V. Hennebont T.T.
Oct 10 17:15 CET Weinviertel Niederösterreich - : - UMMC Verkhnaya Pyshma
Oct 30 18:00 CET Olimpia Unia Grudziadz - : - UMMC Verkhnaya Pyshma
Oct 30 18:00 CET G.V. Hennebont T.T. - : - Weinviertel Niederösterreich
Nov 27 18:00 CET Olimpia Unia Grudziadz - : - Weinviertel Niederösterreich
Nov 27 18:00 CET G.V. Hennebont T.T. - : - UMMC Verkhnaya Pyshma
Dec 04 14:00 CET UMMC Verkhnaya Pyshma - : - Weinviertel Niederösterreich
Dec 04 18:00 CET G.V. Hennebont T.T. - : - Olimpia Unia Grudziadz
Dec 18 14:00 CET UMMC Verkhnaya Pyshma - : - Olimpia Unia Grudziadz
Dec 18 19:30 CET Weinviertel Niederösterreich - : - G.V. Hennebont T.T.
Group C
Aug 20 18:00 CET KST ENERGA - MANEKIN TORUN - : - Eslovs Ai Bordtennis
Aug 21 19:00 CET SV Werder Bremen - : - AS Pontoise Cergy
Oct 09 18:00 CET Eslovs Ai Bordtennis - : - SV Werder Bremen
Oct 09 18:00 CET KST ENERGA - MANEKIN TORUN - : - AS Pontoise Cergy
Oct 30 18:00 CET AS Pontoise Cergy - : - Eslovs Ai Bordtennis
Oct 30 19:00 CET SV Werder Bremen - : - KST ENERGA - MANEKIN TORUN
Nov 27 18:00 CET Eslovs Ai Bordtennis - : - KST ENERGA - MANEKIN TORUN
Nov 27 18:00 CET AS Pontoise Cergy - : - SV Werder Bremen
Dec 04 18:00 CET AS Pontoise Cergy - : - KST ENERGA - MANEKIN TORUN
Dec 04 19:00 CET SV Werder Bremen - : - Eslovs Ai Bordtennis
Dec 18 18:00 CET Eslovs Ai Bordtennis - : - AS Pontoise Cergy
Dec 18 18:00 CET KST ENERGA - MANEKIN TORUN - : - SV Werder Bremen
Group D
Aug 21 19:00 CET Chartres ASTT - : - Sten Ostrov Havlickuv Brod
Aug 21 19:30 CET Borussia Düsseldorf - : - Bogoria Grodzisk Mazowiecki
Oct 09 18:00 CET Sten Ostrov Havlickuv Brod - : - Bogoria Grodzisk Mazowiecki
Oct 09 19:00 CET Chartres ASTT - : - Borussia Düsseldorf
Oct 30 18:30 CET Bogoria Grodzisk Mazowiecki - : - Chartres ASTT
Oct 30 19:00 CET Borussia Düsseldorf - : - Sten Ostrov Havlickuv Brod
Nov 27 18:00 CET Sten Ostrov Havlickuv Brod - : - Chartres ASTT
Nov 27 18:30 CET Bogoria Grodzisk Mazowiecki - : - Borussia Düsseldorf
Dec 04 18:30 CET Bogoria Grodzisk Mazowiecki - : - Sten Ostrov Havlickuv Brod
Dec 04 19:00 CET Borussia Düsseldorf - : - Chartres ASTT
Dec 18 19:00 CET Chartres ASTT - : - Bogoria Grodzisk Mazowiecki
Dec 18 19:30 CET Sten Ostrov Havlickuv Brod - : - Borussia Düsseldorf

ETTU Partners