Ettu Logo Ittf Logo

ETTU Cup Women


Group A

Place Team Games Matches W:L Points
1 SKNT Luch Vladimir 0 0:0 0:0 0
2 Linz AG Froschberg (H) 0 0:0 0:0 0
3 Irun Leka Enea 0 0:0 0:0 0
4 Hotel Patria Chica Museo Priego TM 0 0:0 0:0 0

Group B

Place Team Games Matches W:L Points
1 ACS Dumbravita (H) 0 0:0 0:0 0
2 AO DAO Tavrou 0 0:0 0:0 0
3 Kocasinan Belediyesi Spor Club 0 0:0 0:0 0
4 Dozy Den Helder / Noordkop 0 0:0 0:0 0

Group C

Place Team Games Matches W:L Points
1 TTC Novi Sad (H) 0 0:0 0:0 0
2 Arteal Tenis de Mesa 0 0:0 0:0 0
3 KTTC AFP Antwerpen 0 0:0 0:0 0
4 Sarises Florinas 0 0:0 0:0 0

Group D

Place Team Games Matches W:L Points
1 CTT BALAGUER - VILLART LOGISTIC 0 0:0 0:0 0
2 TTC Moravsky Krumlov (H) 0 0:0 0:0 0
3 Team Grace 0 0:0 0:0 0
4 SPARVÄGEN TTC 0 0:0 0:0 0


Group A
Oct 28 14:00 CET SKNT Luch Vladimir - : - Hotel Patria Chica Museo Priego TM
Oct 28 14:00 CET Linz AG Froschberg - : - Irun Leka Enea
Oct 28 19:00 CET Hotel Patria Chica Museo Priego TM - : - Linz AG Froschberg
Oct 28 19:00 CET Irun Leka Enea - : - SKNT Luch Vladimir
Oct 29 10:00 CET SKNT Luch Vladimir - : - Linz AG Froschberg
Oct 29 10:00 CET Irun Leka Enea - : - Hotel Patria Chica Museo Priego TM
Group B
Oct 28 14:00 CET ACS Dumbravita - : - Dozy Den Helder / Noordkop
Oct 28 14:00 CET AO DAO Tavrou - : - Kocasinan Belediyesi Spor Club
Oct 28 19:00 CET Dozy Den Helder / Noordkop - : - AO DAO Tavrou
Oct 28 19:00 CET Kocasinan Belediyesi Spor Club - : - ACS Dumbravita
Oct 29 10:00 CET ACS Dumbravita - : - AO DAO Tavrou
Oct 29 10:00 CET Kocasinan Belediyesi Spor Club - : - Dozy Den Helder / Noordkop
Group C
Oct 28 14:00 CET TTC Novi Sad - : - Sarises Florinas
Oct 28 14:00 CET Arteal Tenis de Mesa - : - KTTC AFP Antwerpen
Oct 28 19:00 CET Sarises Florinas - : - Arteal Tenis de Mesa
Oct 28 19:00 CET KTTC AFP Antwerpen - : - TTC Novi Sad
Oct 29 10:00 CET KTTC AFP Antwerpen - : - Sarises Florinas
Oct 29 10:00 CET TTC Novi Sad - : - Arteal Tenis de Mesa
Group D
Oct 28 14:00 CET CTT BALAGUER - VILLART LOGISTIC - : - SPARVÄGEN TTC
Oct 28 14:00 CET TTC Moravsky Krumlov - : - Team Grace
Oct 28 19:00 CET SPARVÄGEN TTC - : - TTC Moravsky Krumlov
Oct 28 19:00 CET Team Grace - : - CTT BALAGUER - VILLART LOGISTIC
Oct 29 10:00 CET CTT BALAGUER - VILLART LOGISTIC - : - TTC Moravsky Krumlov
Oct 29 10:00 CET Team Grace - : - SPARVÄGEN TTC

Group A

Place Team Games Matches W:L Points
1 KTTC AFP Antwerpen (H) 4 12:6 4:0 8
2 SPARVÄGEN TTC 4 11:6 3:1 7
3 TT Dinez 4 9:8 2:2 6
4 ASD Tennistavolo Norbello 4 4:11 1:3 5
5 ADC Ponta Do Pargo - Calheta - Madeira 4 7:12 0:4 4

Group B

Place Team Games Matches W:L Points
1 Team Grace 4 12:4 4:0 8
2 Dozy Den Helder / Noordkop 4 11:6 3:1 7
3 DT Roodt - Syre (H) 4 9:8 2:2 6
4 B - 72 4 5:10 1:3 5
5 TTC Rapid LUZERN 4 3:12 0:4 4

Group C

Place Team Games Matches W:L Points
1 Kocasinan Belediyesi Spor Club 4 11:5 3:1 7
2 Hotel Patria Chica Museo Priego TM 4 10:4 3:1 7
3 Tecnigen LINARES (H) 4 10:5 3:1 7
4 TT Vedrinamur 4 4:9 1:3 5
5 Bursaspor 4 0:12 0:4 4

Group D

Place Team Games Matches W:L Points
1 Irun Leka Enea 5 15:3 5:0 10
2 Sarises Florinas (H) 5 11:6 3:2 8
3 G.D. do Centro Social do Juncal 5 11:8 3:2 8
4 DT NIDDERKÄERJENG 5 11:9 3:2 8
5 DT Diddeleng 5 5:14 1:4 6
6 G.D. Toledos 5 2:15 0:5 5
  • * Group C: Kocasinan Belediyesi Spor Club ratio 5:4 / Hotel Patria Chica Museo Priego TM ratio 4:4 / Tecnigen LINARES ratio 4:5, Group D: Sarises Florinas ratio 5:3 / G.D. do Centro Social do Juncal ratio 5:5 / DT NIDDERKÄERJENG 3:5


Group A
Sep 30 10:00 CET KTTC AFP Antwerpen 3 : 0 ASD Tennistavolo Norbello
Natalija KLIMANOVA : Anna FORNASARI 11:4 / 11:8 / 11:6
Angelique GERTENBACH : Gohar ATOYAN 10:12 / 11:1 / 11:2 / 11:7
EMILGUESTAJA Elena : Eleonora TRUDU 11:6 / 11:2 / 11:5
Sep 30 10:00 CET ADC Ponta Do Pargo - Calheta - Madeira 1 : 3 TT Dinez
Edem OFFIONG : Alison GEORIS 9:11 / 10:12 / 9:11
Raquel ALVES : Jana BERNARD 1:11 / 7:11 / 6:11
Sara ROCHA : Camille JETTEN 11:7 / 7:11 / 11:5 / 14:12
Edem OFFIONG : Jana BERNARD 9:11 / 9:11 / 11:3 / 8:11
Sep 30 14:00 CET SPARVÄGEN TTC 3 : 0 ASD Tennistavolo Norbello
Ellen HOLMSTEN : Anna FORNASARI 9:11 / 11:9 / 11:6 / 11:4
IIka DOVAL : Gohar ATOYAN 11:5 / 18:16 / 11:6
Helene ZETTERSTRÖM : Eleonora TRUDU 12:10 / 12:10 / 11:4
Sep 30 14:00 CET KTTC AFP Antwerpen 3 : 2 TT Dinez
Angelique GERTENBACH : Alison GEORIS 7:11 / 5:11 / 11:4 / 11:6 / 8:11
Natalija KLIMANOVA : Jana BERNARD 11:5 / 6:11 / 11:8 / 11:7
Melissa BOURS : Johanna VIROUX 11:4 / 11:8 / 11:2
Angelique GERTENBACH : Jana BERNARD 6:11 / 6:11 / 12:10 / 9:11
Natalija KLIMANOVA : Alison GEORIS 11:8 / 11:7 / 11:9
Sep 30 19:00 CET SPARVÄGEN TTC 2 : 3 KTTC AFP Antwerpen
Ellen HOLMSTEN : Melissa BOURS 11:7 / 11:3 / 11:4
IIka DOVAL : Angelique GERTENBACH 9:11 / 11:8 / 4:11 / 7:11
Helene ZETTERSTRÖM : SMIGUELSKAJA Elena 7:11 / 12:14 / 8:11
Ellen HOLMSTEN : Angelique GERTENBACH 11:4 / 11:9 / 11:9
IIka DOVAL : Melissa BOURS 13:11 / 5:11 / 9:11 / 9:11
Sep 30 19:00 CET ADC Ponta Do Pargo - Calheta - Madeira 2 : 3 ASD Tennistavolo Norbello
Edem OFFIONG : Anna FORNASARI 6:11 / 11:8 / 7:11 / 11:9 / 13:11
Sara ROCHA : Gohar ATOYAN 10:12 / 11:2 / 10:12 / 10:12
Raquel ALVES : Eleonora TRUDU 11:8 / 11:4 / 4:11 / 6:11 / 4:11
Edem OFFIONG : Gohar ATOYAN 11:7 / 11:6 / 11:9
Sara ROCHA : Anna FORNASARI 7:11 / 13:11 / 5:11 / 6:11
Oct 01 10:00 CET SPARVÄGEN TTC 3 : 2 ADC Ponta Do Pargo - Calheta - Madeira
Ellen HOLMSTEN : Sara ROCHA 11:2 / 11:3 / 11:6
IIka DOVAL : Edem OFFIONG 11:4 / 6:11 / 11:7 / 1:11 / 5:11
Helene ZETTERSTRÖM : Raquel ALVES 11:3 / 11:2 / 11:1
Ellen HOLMSTEN : Edem OFFIONG 11:7 / 8:11 / 10:12 / 8:11
IIka DOVAL : Sara ROCHA 11:5 / 11:7 / 11:3
Oct 01 10:00 CET TT Dinez 3 : 1 ASD Tennistavolo Norbello
Coralie RECH : Anna FORNASARI 11:8 / 11:13 / 7:11 / 4:11
BERNARD Sara : Gohar ATOYAN 12:10 / 11:6 / 11:8
Johanna VIROUX : Eleonora TRUDU 11:5 / 11:2 / 11:5
Alison GEORIS : Gohar ATOYAN 11:9 / 13:11 / 8:11 / 11:8
Oct 01 14:00 CET SPARVÄGEN TTC 3 : 1 TT Dinez
Ellen HOLMSTEN : BERNARD Sara 11:9 / 11:8 / 11:4
IIka DOVAL : GEORIS Alison 11:3 / 6:11 / 4:11 / 8:11
Helene ZETTERSTRÖM : Johanna VIROUX 12:10 / 6:11 / 11:9 / 12:4
Ellen HOLMSTEN : GEORIS Alison 11:7 / 8:11 / 11:2 / 11:7
Oct 01 14:00 CET KTTC AFP Antwerpen 3 : 2 ADC Ponta Do Pargo - Calheta - Madeira
Natalija KLIMANOVA : Raquel ALVES 11:6 / 11:4 / 11:1
EMIGUESKAJA Elena : Edem OFFIONG 6:11 / 5:11 / 10:12
Angelique GERTENBACH : Sara ROCHA 11:7 / 11:6 / 11:5
Melissa BOURS : Edem OFFIONG 9:11 / 11:4 / 11:8 / 5:11 / 5:11
EMILGUESKAJA Elena : Raquel ALVES 11:1 / 11:1 / 11:6
Group B
Sep 30 10:00 CET Dozy Den Helder / Noordkop 3 : 2 TTC Rapid LUZERN
Ana GOGORITA : Nikola GALLERACHOVA 11:13 / 11:7 / 11:5
Shuohan MEN : Weronika WALNA 11:8 / 7:11 / 11:9 / 11:6
Dobrila JORGUSESKA : Romana FOERSTEL 11:9 / 11:9 / 9:11 / 5:11 / 8:11
Ana GOGORITA : Weronika WALNA 10:12 / 11:6 / 8:11 / 11:7 / 9:11
Shuohan MEN : Nikola GALLERACHOVA 11:2 / 4:11 / 12:10 / 11:5
Sep 30 10:00 CET B - 72 0 : 3 Team Grace
Rebekka CARLSEN : Hanna KHRAMTSOVA 8:11 / 1:11
Rebekka CARLSEN : Yanina KOKUNINA 11:8 / 9:11 / 4:11 / 7:11
Rikke SKATTET : Anastasiya DYMYTRENKO 5:11 / 6:11 / 11:7 / 4:11
Sep 30 14:00 CET DT Roodt - Syre 3 : 0 TTC Rapid LUZERN
Tessy GONDERINGER : Nikola GALLERACHOVA 11:7 / 8:11 / 11:2 / 11:5
Danielle KONSBRUCK : Weronika WALNA 14:12 / 11:9 / 7:11 / 11:9
Annick STAMMET : Romana FOERSTEL 10:12 / 11:5 / 11:9 / 11:5
Sep 30 14:00 CET Dozy Den Helder / Noordkop 2 : 3 Team Grace
Ana GOGORITA : Yanina KOKUNINA 10:12 / 11:1 / 2:11 / 11:8 / 11:7
Shuohan MEN : Hanna KHRAMTSOVA 13:11 / 8:11 / 6:11 / 11:4 / 11:6
Yoeke GUNSING : Anastasiya DYMYTRENKO 11:8 / 8:11 / 8:11 / 7:11
Ana GOGORITA : Hanna KHRAMTSOVA 9:11 / 11:8 / 8:11 / 11:7 / 9:11
Shuohan MEN : Yanina KOKUNINA 9:11 / 13:11 / 5:11 / 7:11
Sep 30 19:00 CET DT Roodt - Syre 1 : 3 Dozy Den Helder / Noordkop
Tessy GONDERINGER : Ana GOGORITA 7:11 / 12:14 / 9:11
Danielle KONSBRUCK : Shuohan MEN 7:11 / 3:11 / 9:11
Annick STAMMET : Dobrila JORGUSESKA 10:12 / 11:6 / 11:9 / 9:11 / 12:10
Danielle KONSBRUCK : Ana GOGORITA 9:11 / 11:9 / 2:11 / 9:11
Sep 30 19:00 CET B - 72 3 : 1 TTC Rapid LUZERN
Rebekka CARLSEN : Nikola GALLERACHOVA 11:4 / 11:8 / 11:8
Katarina WETZEL : Weronika WALNA 11:7 / 3:11 / 5:11 / 8:11
Rikke SKATTET : Romana FOERSTEL 13:10 / 5:11 / 11:8 / 11:5
Rebekka CARLSEN : Weronika WALNA 8:11 / 11:4 / 11:9 / 10:12 / 11:7
Oct 01 10:00 CET DT Roodt - Syre 3 : 2 B - 72
Tessy GONDERINGER : Rebekka CARLSEN 7:11 / 11:9 / 11:6 / 11:4
Danielle KONSBRUCK : Katarina WETZEL 11:1 / 11:6 / 11:2
Annick STAMMET : Rikke SKATTET 9:11 / 11:9 / 8:11 / 7:11
Danielle KONSBRUCK : Rebekka CARLSEN 11:5 / 11:9 / 11:5
Tessy GONDERINGER : Katarina WETZEL 11:5 / 11:9 / 11:5
Oct 01 10:00 CET Team Grace 3 : 0 TTC Rapid LUZERN
Yanina KOKUNINA : Nikola GALLERACHOVA 11:6 / 11:5 / 11:2
Hanna KHRAMTSOVA : Weronika WALNA 17:15 / 11:9 / 11:9
Anastasiya DYMYTRENKO : Romana FOERSTEL 11:3 / 7:11 / 12:10 / 11:9
Oct 01 14:00 CET DT Roodt - Syre 2 : 3 Team Grace
Tessy GONDERINGER : Yanina KOKUNINA 5:11 / 11:6 / 11:8 / 7:11 / 8:11
Danielle KONSBRUCK : Hanna KHRAMTSOVA 11:9 / 13:11 / 11:9
Annick STAMMET : Anastasiya DYMYTRENKO 9:11 / 7:11 / 10:12
Tessy GONDERINGER : Hanna KHRAMTSOVA 4:11 / 11:7 / 11:8 / 11:7
Danielle KONSBRUCK : Yanina KOKUNINA 8:11 / 12:10 / 4:11 / 11:8 / 8:11
Oct 01 14:00 CET Dozy Den Helder / Noordkop 3 : 0 B - 72
Shuohan MEN : Rikke SKATTET 7:11 / 11:8 / 11:4 / 7:11 / 11:6
Ana GOGORITA : Rebekka CARLSEN 11:6 / 10:12 / 11:0 / 11:7
Yoeke GUNSING : Katarina WETZEL 9:11 / 11:5 / 12:10 / 11:6
Group C
Sep 30 10:00 CET TT Vedrinamur 0 : 3 Tecnigen LINARES
Alicia DUBOIS : Victoria LEBEDEVA 6:11 / 4:11 / 6:11
Morgane GUIDON : Tatiana MIKHAYLOVA 7:11 / 6:11 / 3:11
Caroline VAN KERM : Gloria PANADERO 10:12 / 4:11 / 5:11
Sep 30 10:00 CET Kocasinan Belediyesi Spor Club 3 : 0 Bursaspor
: W : O
Sep 30 13:00 CET Hotel Patria Chica Museo Priego TM 3 : 0 TT Vedrinamur
Marija GALONJA : Caroline VAN KERM 11:2 / 11:3 / 11:6
Zita Melinda CIURCUI : Morgane GUIDON 7:11 / 11:4 / 11:1 / 11:8
Carmen HENARES : Alicia DUBOIS 11:9 / 11:2 / 11:7
Sep 30 13:00 CET Tecnigen LINARES 3 : 0 Bursaspor
: W : O
Sep 30 13:00 CET Tecnigen LINARES 3 : 2 Kocasinan Belediyesi Spor Club
Tatiana MIKHAYLOVA : Betul Nur KAHRAMAN 11:8 / 11:4 / 11:9
Viktoriia LEBEDEVA : Ozge YILMAZ 7:11 / 9:11 / 12:10 / 9:11
Gloria PANADERO : Rabiatül Gülsüm SAHINER 11:3 / 11:3 / 11:5
Tatiana MIKHAYLOVA : Ozge YILMAZ 8:11 / 2:11 / 11:9 / 7:11
Viktoriia LEBEDEVA : Betul Nur KAHRAMAN 11:7 / 11:6 / 12:10
Sep 30 19:00 CET Kocasinan Belediyesi Spor Club 3 : 1 Hotel Patria Chica Museo Priego TM
Betul Nur KAHRAMAN : Zita Melinda CIURCUI 11:8 / 9:11 / 12:10 / 11:5
Ozge YILMAZ : Marija GALONJA 10:12 / 8:11 / 8:11
RABIA Shiner : Yolanda ENRIQUEZ 9:11 / 11:8 / 5:11 / 11:9 / 11:8
Ozge YILMAZ : Zita Melinda CIURCUI 11:9 / 11:3 / 11:2
Oct 01 10:00 CET Hotel Patria Chica Museo Priego TM 3 : 1 Tecnigen LINARES
Marija GALONJA : Polina MIKHAILOVA 10:12 / 4:11 / 13:11 / 11:8 / 11:9
Carmen HENARES : Viktoriia LEBEDEVA 6:11 / 9:11 / 11:9 / 2:11
Zita Melinda CIURCUI : Gloria PANADERO 11:9 / 12:10 / 11:6
Marija GALONJA : Viktoriia LEBEDEVA 11:6 / 12:10 / 6:11 / 12:10
Oct 01 10:00 CET Kocasinan Belediyesi Spor Club 3 : 1 TT Vedrinamur
Ozge YILMAZ : Caroline VAN KERM 11:6 / 11:1 / 11:4
Betul Nur KAHRAMAN : Soleane ANCIAUX 11:2 / 11:7 / 11:4
Kadriye Nur SARI : Alicia DUBOIS 11:13 / 11:6 / 4:11 / 11:9 / 9:11
Ozge YILMAZ : Morgane GUIDON 10:12 / 11:2 / 11:5 / 11:6
Oct 01 10:00 CET Bursaspor 0 : 3 TT Vedrinamur
: W : O
Oct 01 13:00 CET Hotel Patria Chica Museo Priego TM 3 : 0 Bursaspor
: W : O
Group D
Sep 30 10:00 CET DT NIDDERKÄERJENG 3 : 0 G.D. Toledos
Bianca LUIS : Ely-Roberta DRAGONU 7:11 / 4:11 / 5:11
Izabela SILVA : Egle SADIKOVIĆ TAMASAUSKAITE 2:11 / 3:11 / 4:11
Tatiana SANTOS : Lena GREIN 2:11 / 8:11 / 6:11
Sep 30 10:00 CET Sarises Florinas 3 : 0 DT Diddeleng
Aliki-Maria KIOUFI : Tamara SCHEUER 8:11 / 11:5 / 11:8 / 11:6
Giorgia ZAVITSANOU : Bianca BAUER 11:3 / 10:12 / 11:6 / 5:11 / 11:2
Thaleia KORDOUTI : Jil REIMEN 11:4 / 11:4 / 11:5
Sep 30 10:00 CET Irun Leka Enea 1 : 3 DT Diddeleng
Bianca BAUER : Elene SAGARDIA 11:6 / 11:8 / 11:8
Jil REIMEN : Ioana TECLA 2:11 / 4:11 / 5:11
Jennifer CARIXAS : Jin ZHANG 3:11 / 3:11 / 1:11
Bianca BAUER : Ioana TECLA 11:13 / 5:11 / 7:11
Sep 30 10:00 CET DT NIDDERKÄERJENG 0 : 3 Sarises Florinas
Egle SADIKOVIĆ TAMASAUSKAITE : Aliki-Maria KIOUFI 7:11 / 8:11 / 11:7 / 5:11
Ely-Roberta DRAGONU : Giorgia ZAVITSANOU 9:11 / 4:11 / 6:11
Lena GREIN : Thaleia KORDOUTI 10:12 / 9:11 / 8:11
Sep 30 10:00 CET G.D. do Centro Social do Juncal 0 : 3 G.D. Toledos
Tatiana SANTOS : Olga KIM 7:11 / 7:11 / 3:11
Bianca LUIS : Raquel ANDRADE 12:14 / 8:11 / 5:11
Izabela SILVA : Patricia MACIEL 5:11 / 7:11 / 8:11
Sep 30 14:00 CET Irun Leka Enea 0 : 3 Sarises Florinas
Giorgia ZAVITSANOU : Jin ZHANG 11:8 / 4:11 / 6:11 / 11:6 / 7:11
TECLA IOANA : Aliki-Maria KIOUFI 9:11 / 6:11 / 11:7 / 3:11
Thaleia KORDOUTI : Belen CALVO 11:4 / 11:9 / 5:11 / 6:11 / 7:11
Sep 30 14:00 CET G.D. do Centro Social do Juncal 3 : 0 DT Diddeleng
Tatiana GARNOVA : Tamara SCHEUER 11:9 / 11:5 / 11:6
Olga KIM : Jennifer CARIXAS 16:14 / 11:7 / 11:6
Raquel ANDRADE : Jil REIMEN 11:4 / 10:12 / 5:11 / 11:5 / 12:10
Sep 30 19:00 CET G.D. do Centro Social do Juncal 3 : 2 DT NIDDERKÄERJENG
Ely-Roberta DRAGONU : Olga KIM 7:11 / 13:15 / 5:11
Egle SADIKOVIĆ TAMASAUSKAITE : Tatiana GARNOVA 11:9 / 5:11 / 11:7 / 11:9
Lena GREIN : Patricia MACIEL 2:11 / 11:6 / 11:5 / 9:11 / 11:9
Ely-Roberta DRAGONU : Tatiana GARNOVA 9:11 / 4:11 / 10:12
Egle SADIKOVIĆ TAMASAUSKAITE : Olga KIM 12:10 / 11:8 / 13:11
Sep 30 19:00 CET Irun Leka Enea 3 : 0 G.D. Toledos
Elene SAGARDIA : Bianca LUIS 11:5 / 12:10 / 11:8
Belen CALVO : Tatiana SANTOS 11:7 / 11:8 / 9:11 / 11:4
Jin ZHANG : Izabela SILVA 11:5 / 11:6 / 11:7
Oct 01 10:00 CET Sarises Florinas 0 : 3 G.D. Toledos
Isabela SILVA : Aliki-Maria KIOUFI 6:11 / 5:11 / 2:11
Bianca LUIS : Giorgia ZAVITSANOU 3:11 / 6:11 / 3:11
Tatiana SANTOS : Thaleia KORDOUTI 4:11 / 11:9 / 4:11 / 7:11
Oct 01 10:00 CET G.D. do Centro Social do Juncal 0 : 3 Irun Leka Enea
Olga KIM : Jin ZHANG 3:11 / 5:11 / 4:11
Tatiana GARNOVA : Ioana TECLA 5:11 / 12:10 / 9:11 / 6:11
Raquel ANDRADE : Belen CALVO 11:8 / 8:11 / 11:9 / 11:13 / 10:12
Oct 01 10:00 CET DT NIDDERKÄERJENG 3 : 1 DT Diddeleng
Egle SADIKOVIĆ TAMASAUSKAITE : Bianca BAUER 9:11 / 4:11 / 6:11
Lena GREIN : Tamara SCHEUER 14:12 / 8:11 / 11:6 / 11:9
Egle SADIKOVIĆ TAMASAUSKAITE : Jil REIMEN 11:4 / 11:3 / 11:3
Oct 01 14:00 CET G.D. do Centro Social do Juncal 3 : 2 Sarises Florinas
Tatiana GARNOVA : Aliki-Maria KIOUFI 11:9 / 7:11 / 11:9 / 12:10
Olga KIM : Giorgia ZAVITSANOU 11:9 / 7:11 / 11:7 / 11:7
Patricia MACIEL : Thaleia KORDOUTI 7:11 / 11:6 / 11:5 / 5:11 / 4:11
Tatiana GARNOVA : Giorgia ZAVITSANOU 11:13 / 6:11 / 15:13 / 10:12
Olga KIM : Aliki-Maria KIOUFI 8:11 / 13:11 / 14:12 / 5:11 / 11:7
Oct 01 14:00 CET Irun Leka Enea 3 : 2 DT NIDDERKÄERJENG
Ioana TECLA : Ely-Roberta DRAGONU 11:2 / 11:7 / 11:6
Jin ZHANG : Egle SADIKOVIĆ TAMASAUSKAITE 8:11 / 11:7 / 5:11 / 11:7 / 10:12
Elene SAGARDIA : Lena GREIN 8:11 / 8:11 / 6:11
Ioana TECLA : Egle SADIKOVIĆ TAMASAUSKAITE 11:7 / 11:7 / 10:12 / 11:5
Jin ZHANG : Ely-Roberta DRAGONU 11:13 / 11:8 / 6:11 / 11:8 / 11:7
Oct 01 14:00 CET DT Diddeleng 3 : 2 G.D. Toledos
Bianca BAUER : Tatiana SANTOS 11:5 / 11:2 / 11:5
Tamara SCHEUER : Izabela SILVA 11:13 / 8:11 / 10:12
Jennifer CARIXAS : Bianca LUIS 11:8 / 9:11 / 11:9 / 5:11 / 7:11
Bianca BAUER : Izabela SILVA 11:6 / 11:6 / 11:7
Tamara SCHEUER : Tatiana SANTOS 5:11 / 12:10 / 11:8 / 7:11 / 11:2

ETTU Partners